Brc mi ? Lavato mu ?

SheqilOpel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 edition aracıma brc mi lpg yoksa lavatomu taktırayım ? hangisi daha sorunlu ? başka marka önerileriniz varsa onlarıda yazabilirsiniz.Ankara'da güvenilir lpg yi neresi takıyor ?

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracım olan vectra C kasa da brc kit vardı, düzenli periyodik bakımlarını da yaptırıyordum hiç sorun yaşamadım.Bir kaç defa ayar sorunu yaşadım onu da servis tekrar program yükleyerek halletti.Onlarda istisnai durum göz ardı edilebilir diye düşünüyorum.

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 edition aracıma brc mi lpg yoksa lavatomu taktırayım ? hangisi daha sorunlu ? başka marka önerileriniz varsa onlarıda yazabilirsiniz.Ankara'da güvenilir lpg yi neresi takıyor ?

2 aracımdada lovato var corsaya 5 ay önce taktırdım sorunsuz memnunum vectramda 3.5 yıldır var sadece filtre değişimi ve kalibrasyon yaptırıyorum o başka bişey istemiyor çok şükür :)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC tavsiye ederim hem daha sorunsuz, hemde opel ecotech motorlarda hiç bir sorun çıkarmıyor.

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BRC hakkında arkadaşlardan hep olumlu cvplar gelmiş fakat artık BRC herkezin bildiği gibi italyan değil onada artık türkler elini atmış durumda yazılım hariç parçaları türk malıdır.. İlk çıktığı zamanlar tüm parçaları ithaldi.

Ayrıca enjektörlerinde herhangi bi sorun çıktığı zaman tek bir enjektör değiştirme şansınız olmuyo set halinde değiştirmeniz gerekio..

LOVATO da bu sorunları yaşamıcaksınız ve italyan olduğundan da %100 emin olucaksınz.. BRC de olduğu gibi sadece tek bir parçası yerli olabilir oda yakıt deponuzdur..

200-300 lira bir farkla ROMANO taktırabilirsiniz en ufak bi civatasına kadar italyan ve sorunsuzdur..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lovato'nun şu an kampanyası var 1390tl.

ben düşünüyorum bakalım...

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satmış olduğum 2003 vectrama(1.6 110 hp comfort) brc lpg taktırdım,1,5 yıl kullandım bu süre içinde enjektörleri ve bujileri yedim,işin açığı bu alış verişten memnuniyetim %65 diyebilirim.Arkadaşım 1.6 102 hp jettasına bir çok araştırmanın sonucunda lavato taktırdı,gayet memnun.

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 2.5 yıldır brc kullanıyorum(aracım astra g 2005 1.6 16V) 40 bin km dir kullanıyorum. bir defa filtreler değişti. sorunsuz kullanıyorum.

SheqilOpel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada sorunsuz bir şekilde lpg takan yer söylermisiniz ?