Brc mi ? Lavato mu ?

ertan74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz 7 ay önce atiker taktırdık hiç sorunyok taktırabilirisniz fiyat olarakda ucuz önce arabamızda megane vardı onda da taktırdık 4 sene kullandık hiç bir problem yaşamadık

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marka olarak lavato arasında fark yok diyolar ama ben 400 lira verip fazladan brc taktırdım lavato ustasını benimde gözüm tutmadı adam hemen brc şöyle kötü böyle kötü dedi bizde gittik brc taktık gayet iyi performanstan . düşmedi :)

Son düzenleme:

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence malzemenin kalitesinden çok aracın benzinde çalışma düzeni ve lpg sisteminin takıldığı yer ve usta eller önemli..

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki aracımda lovato vardı. şu anki aracımda brc var. ben ikisini de kullanan bir sürücü olarak kesinlikle LOVATO diyorum. bence brc çok sorunlu bir marka..

size göre brcnin eksileri lavatonun artıları neydi neye göre çok sorunlu ?

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8 ay kullandım 3. aracımda brc şamandıraki doluluk gösteren gösterge. otomatik sürekli benzine atma vb. vb. gibi sayabilirim. vectramda 3.5 yıldır lovato var sorunsuz kullandım , corsamda 1 yıl önce lovato taktırdım ondanda memnunum. genel olarak brc iyi yada lovato kötü denilemez. ama kronik sorunlar genelde brc'de fazlasıyla mevcut. arkadaşlarında dediği gibi montajı yapan usta ve orjinal italyan parçalar kullanılmasıdır asıl olay.