bridgestone mu michelin mi

Auxera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help: arkadaslar merhabalar lastiklerimi yanileyecegim ama bridgestone ile michelin arasinda kaldim fiyat olarak aynılar daha once bu markalardan kullanmıs olanlar varsa tavsiye edermisiniz yoksa su daha iyi diyebileceginiz baska bir marka var mi yardimci olursaniz sevinirim

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
eğer ağırlıklı olarak ara yollarda caddelerde vs.kullanacaksan michelin
ben devamlı otoban ve uzun yoliçin kullanacam diyorsan lassa derim
lassanın kalitesini hiç unutma
bunlar sana tavsiyelerim
ama ben fulda eco control lastik aldım ve gayte memnunum 4500 kilometrede 10-15 litre yakıt tasarrufu yapıyor
fuldanın ana sitesinde daha detayları görebilirsin

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikiside çok kaliteli markalar.önemli olan aracın ve senin yapacağın için seçeceğin modeldir.michlende iyi marka ama onun ayarında ve bir okadar kaliteli markalar lassa ve bridgestone varken asla michlen almam.ÇÜNKÜ FRANSIZ!!!

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Continental

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bridgestone.michelin yuwarlanma direnci çok fazla.hatta ben goodyeardan acaip memnunum.tekrar alsam goodyear önceliim olurdu heralde.özellkle hydragripler.....

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bridgestone.michelin yuwarlanma direnci çok fazla.hatta ben goodyeardan acaip memnunum.tekrar alsam goodyear önceliim olurdu heralde.özellkle hydragripler.....

ben çok ses yapıyor diye duymuştum almadım yokohama aldım çokta memnunum ama yuvarlama olayında haklısınız son hızda 10 km kadar fark ediyor benim anlamadıgım hem iyi yol tutucak hemde iyi yuvarlanacak nasıl oluyor onu çözemedim.

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
daha uzun ömür ve daha ii yol tutuş için michelin pilot primacy..çünkü michelin enery ile bridgstone turanza 300 karşılaştıramazsın.bridgstone daha iiyidir.ama michelin pilot primacy lastikleri turanza dan daha kaliteli olduğu doğru.eğer bütçen varsa michelin pilot primacy al derim.Kuru zeminde muhteşem bi yol tutuş ve ıslak zeminde de piyasadaki birçok lastikten daha iyidir.bridstone ise biraz daha yumuşak bi lastik ve ıslak zeminde daha iyi.seçim senin ama istanbul gibi bi şehirde pilot primacy derim.ben de pilot primacy kullanıyorum çok memnunum...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sen 2 secenek sunmussun ama bende goodyear desem :eek:

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin energy ile bridgestone un aynı sınıftaki bir lastiği için bu geçerli değildir. Çünkü michelin energy nin en fazla benzin tasarrufu yapan lastik olduğu gerçek. Daha yüksek yuvarlanma direnci demek daha fazla yakıt demek. Ayrıca ses yaptığı konusuna katılmıyorum ses yapan bi lastik varsa o da lanet pirelli. Tiskiniyorum kendilerinden

vatansever08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorman bile yanlış tabiki michelin