brigston turanza

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brigston turanza hakkında biraz fikir teattisinde bulunalım arkadaşlar .. alalı bir sene oldu ve kazık gibi. yada bana öyle geliyo.. çok sert .. sıcak havalarda tutuşu iyi .. ancak hava soğudukça kazık gibi olduğu gerçek. hafif karda felan allahım oracıkta kalıyosun.. simdi sakın kar lastiğinden bahsetmeyim bende biliyiorum ancak bundan önceki araçlarımdada kar lastiği yoktu ve gayet sorunsuz gidiyodum siz ne diyosunuz kullanan var mı

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dort yildir turanza er 300 performans lastigini yazlik lastik olarak kullaniyorum (daha onceki aracimdada sifir almistim satip yeni arac alinca onada turanza almistim) kullaniyorum

kisliklarda ise blinzak l30 kullaniyorum bir cok secenegim oldugu halde hep bristone kullanmak istedim ve oldukca sessiz ve guvenli diyorum

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende turanza kullanıyorum sert olduğu bir gerçek ama uzun ömürlü bir lastik özellikle ıslak zeminde mükemmel derecede güzel su tahliyesi ve mükemmel bir yol tutuşu var.amortisörlerim iyi olmadığı için kuru zeminde max. performansını test edemedim onun için bişey söyleyemeceğim

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı aldığımda fabriki çıkışlı lastiğimdi turanza er300 tabiki hala var ve özellikle yağmurlu havalarda yol tutuşu çok iyi biraz ses yapıyor ama cok da önemli değil kar lı havalarda mecbur kalmadığım sürece cıkmadığım için perfonmansını bilemicem..

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brigston turanza hakkında biraz fikir teattisinde bulunalım arkadaşlar .. alalı bir sene oldu ve kazık gibi. yada bana öyle geliyo.. çok sert .. sıcak havalarda tutuşu iyi .. ancak hava soğudukça kazık gibi olduğu gerçek. hafif karda felan allahım oracıkta kalıyosun.. simdi sakın kar lastiğinden bahsetmeyim bende biliyiorum ancak bundan önceki araçlarımdada kar lastiği yoktu ve gayet sorunsuz gidiyodum siz ne diyosunuz kullanan var mı

ya aynen katılıyorum sana benim arabayada turanza koymuşlar hafif karda oynatamıyorum arabayı bide sıfır lastik olcak inanamadım aynı zamanda lastik seside çok yapıyor bilmem sen fark ettinmi burada bence iki marka var biri michelin 4 mevsim diğeri condinantel 4 mevsim

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beni arabada da orijinal fabrika çıkışlı turanza var,61000 km de,dag çok rahat 15 bin gider.

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turanza ses yapar ama muthis yol tutar,uzun omurludur.yagmur performansida cok iyi.astra h de tercihim turanza,kar icin bisey diyemem,izmirliyim:)

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de fabrika çıkışı turanzalar var. 15bin/1yıl oldu.
ıslak ve kuru zeminler için düşüncelerimi aktarmaya gerek yok. herkesle aynı fikirdeyim.

gecen hafta ve bu haftaki istanbula kar yağdıgında bu lastiklerle hiç sorun yaşamadım. hatta bu hafta salı günü millet iş çıkışı kar lastikleriyle yolda kaldı ben turanzalarla hiç yolda kalmadım:D.
2.çevreyolunu bilirsiniz erenköyden fsm ye çıkar. ümraniye sapağına kadar da iyi rampa vardır. o buzlu yolda bir çok kişi yolda kaldıgından trafik rampa yukaru dur-kalk şeklinde ilerliyordu. elbette biraz patinaj çektim falan filan ama ben orada yolda kalmadım:D. patinajı kar lastikleriyle bile çekenler ve o rampayı kışlık lastiklerle çıkamayanlar vardı.

ama elbette her lastiğin turanza olmadığı gibi her kış lastiği de aynı değil. herkes bütçesine göre seçim yapıyor. ama imkanınız varsa kış için uygun fiyatlı kışlık tercih edin. hatta beni yolda bırakmamasına rağmen önlere kışlık lastik almayı bile düşünüyorum. sonuçta kafanız daha rahat olur.

uzun oldu kusuruma bakmayın:D