bu 3.kazam artık alışkanlık haline gelmeye başladı...

matoyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun ıyıkı sana bır sey olmadı.aırbagler bu arabalarda bıraz ıcerde oldugu ıcın hemen acılmıyor ben de kaza yaptıgım da (on senınkınde daha kotuydu) acılmayınca sanayı de aırbag varmı dıye baktırdım usta boyle soyledı.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
geçmiş olsun ya kardeşim sen bı kurban kes bence bı kaza daha yapmıstın önce.. radyötörden umut bekleme o kırılmıstır hemde tam baglantı yerınden.. sakın mı sakın yapıstırtma kesınlıkle orjınalıyle degıstır pıyasa asırı derece yan sanayı ve uzak dogu mallar var kesınlıkloe orjınalı taktır. ama nasıl barıyerlere captın onu anlayamadım?? tampon adam olabılır yapılabılır. tekrar gecmıs olsun

abi hız fazlaydı braz orası için.sağa dooru wirajda girdiim anda ufak bi şerit halinde çukur wardı.arka sağa dooru koptu.yolda kadın bekliodu tam yöneldi dedim sola kırdım biraz.ters yöne tekrar kırdm sağa gttim.baktm bu sefer park eden araçlara giriorum ters yöne tam çewirdim.yola dik bi şekilde önce refüje wurdum önden bi kalktı bariyerlere sıyırıp dewam etti biraz.snr yola indi.braz daha sağa sola kaydıktan snr durabildim.etraftan geldiler sölediklerine göre araç tümden hawalanmış az kaldı takla atıomuşum bide(ikisi bi anda nası olacaksa).opel çok saalam araba.hiç sarsılmadım ama yan koltuktaki eşyalarım uçuştu...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutluhan83' Alıntı:
geçmiş olsun arakdaş senin arabayı değişme zamanın geldi bence
kesinlikle ben de çok dedim ama heralde bir süre arabasz dewam ederim.peder bey pek hoş karşılamicak gbi araca bakınca....:(

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
matoyo' Alıntı:
gecmıs olsun ıyıkı sana bır sey olmadı.aırbagler bu arabalarda bıraz ıcerde oldugu ıcın hemen acılmıyor ben de kaza yaptıgım da (on senınkınde daha kotuydu) acılmayınca sanayı de aırbag varmı dıye baktırdım usta boyle soyledı.

bu tatmin edici bi cevap gerçektn saolasın.sna da geçmiş olsn...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dewilking08' Alıntı:
abi hız fazlaydı braz orası için.sağa dooru wirajda girdiim anda ufak bi şerit halinde çukur wardı.arka sağa dooru koptu.yolda kadın bekliodu tam yöneldi dedim sola kırdım biraz.ters yöne tekrar kırdm sağa gttim.baktm bu sefer park eden araçlara giriorum ters yöne tam çewirdim.yola dik bi şekilde önce refüje wurdum önden bi kalktı bariyerlere sıyırıp dewam etti biraz.snr yola indi.braz daha sağa sola kaydıktan snr durabildim.etraftan geldiler sölediklerine göre araç tümden hawalanmış az kaldı takla atıomuşum bide(ikisi bi anda nası olacaksa).opel çok saalam araba.hiç sarsılmadım ama yan koltuktaki eşyalarım uçuştu...
abi okumussan eger bı kaç konuda uyarma yapmıstım astra g nın arka suspansıyonuna kesınlıkle guvenmeyın bırsey yok kuru bı dındıl var.. vırajlarda bazen terletıyor benı resmen hıssedıyorum arka taraf esnıyor adeta..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
abi okumussan eger bı kaç konuda uyarma yapmıstım astra g nın arka suspansıyonuna kesınlıkle guvenmeyın bırsey yok kuru bı dındıl var.. vırajlarda bazen terletıyor benı resmen hıssedıyorum arka taraf esnıyor adeta..

okumamıştm yaa şuana kdr böle bi problem çıkarmamştı aynı wirajı haftanın 5gnü alırım.daha öncede almıştım 110ile sadece çok haff hareketlenmşti.sadece pazar günü bi deneme yaptımda maslak-4.lewent we beşiktaş-zincirlikuyu arasında aracın arkası gereksz hareket halindeydi makas sırasında.ama bu kdrı aklıma gelmezdi.aslında astra en çok arkadan kopuo sanrm bu yzden panikfrende de aynı şekilde arkadan kayıo önce...

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok büyük gecmis olsun.Hasari tespiti icin git bi ustaya arizali parcalari ögren.Daha sonra Orginal mi, yan sanayimi taktiracan hesabini sen yaparsin.Iyiki opelin var yoksa bazi arabalarda sonuc hüsran........

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafim2002' Alıntı:
Cok büyük gecmis olsun.Hasari tespiti icin git bi ustaya arizali parcalari ögren.Daha sonra Orginal mi, yan sanayimi taktiracan hesabini sen yaparsin.Iyiki opelin var yoksa bazi arabalarda sonuc hüsran........
bide clio sümbüller olsaydı :eek:.....direk kadına çarpmıştım gerildim bi anda.saolasn....