Bu araba alınır mı?

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum ezgene hocam njoy satmıştı sanırım o yüzden en iyi yorumu yapmış. benimkisi için yorum yapmamış ama:)

dedim ya fiyat normal.2008 cosmo ile njoy arsında fazla fark kalmadığı için njoy aldım.Yoksa sırf o katlanır ayna için alırdım cosmoyu...

deri bende de var.. lastik basınç,esp,ıds,hız sabitleyici,park sensörüde var.Onun için gerek duymadım birkaç sensör ve digital klima için...

Bence iyi düşün renk de güzel.Benim eski njoyun renginden.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi düşün derken. fiyat normal sanırım 29000 e alınacak gibi. Peki bu 27 28 bin yaazan arkadaşlar nasıl bu fiyatları verebiliyorlar kafam karıştı valla.
2008 konusunda haklısın katlanır aynayı çalmışlar cosmo dan malesef.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi düşün derken. fiyat normal sanırım 29000 e alınacak gibi. Peki bu 27 28 bin yaazan arkadaşlar nasıl bu fiyatları verebiliyorlar kafam karıştı valla.
2008 konusunda haklısın katlanır aynayı çalmışlar cosmo dan malesef.
fiyat güzel...

2 hava yastığı,ısıtmalı koltuk,lastik basınç,katlanır ayna artık cosmalarda yok....

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasadan anlamam ama peşin paran varsa her zaman daha ucuz araba vardır (bence)

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım 33binde ve 2007 model..ne yani yaşına göre çok mu hırpalanmış...
cosmo modelden bahsediyoruz.en full versiyon oluyor yani....fiyat hiçde yüksek değil...
ancak pazarlığı sıkı yap..ayrıca 65bindeki bir araç neden 60bin bakımları yapılmamış...
temizse ve sorunsuzza birazdaha aşağı çekmeye çalış...

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte dediğim gibi bizim astraın üstüne azami 10000 ytl teklif edicez ama 9 olsa çok makbule geçer arabayı 28 bin ytl civar almayı planlıyoruz yani gerçi arabanın talibide çokmuş bizden başka 2 kişi daha ilgileniyormuş yarın açık artırmaya döncek pazarlık sanki :D ayrıca samsunda baktığımız 2 astra dahavar dizel birisi temiz siyah renk olduğu için ilgilenmedik ve enjoy 29 bin dedi birtaneside trafik magandasının tekinin arabası 26.500 diyorlar bize en iyisi bu geldi bakalım gün doğmadan neler doğar :D