Bu araba benim mi! Fk Angel+ AV 6K H7 Xenon

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
Sevgili arkadaşlar geçen hafta Angel Eyes ve Xenon ikilisini gözüme kestirerek bir seçim yaptım. Forumdan bir arkadaşımız olan mertcoskun'un tavsiyesiyle Ankara'daki Özen Ticaretten(Ümit Bey) Astra-G için FK Marka Angel(410TL) ve Autovision 6000 Kelvin H7 Xenon kit(170TL) siparişi verdim. Xenon'un farlara montajı Ankarada yapılarak Elazığ'a kargo ile 2 gün içinde ulaştırıldı ve yarım saatte montajı yapıldı.

Bizim burada modifiye işine hak getire. Farları açmaya bile kimsenin gözü kesmiyor, gerisini siz düşünün. Şimdi servisten çıktığımdan beri farları gören yolumu kesiyor. Resimlere aşağıda yer verdim ancak bir iki tane de notum var:

* Almayı düşünen arkadaşlar forumda paylaşılan fotoların minik garipliklerine aldanmasınlar. Mesela Angelların halkaları yanarken özellikle geceleri foto alırsanız normal ampul gibi ışığı dağıtıyor ve halkalar birbirine giriyor sanılıyor. Fotoğrafta hep bu şekilde çıkıyor nasılsa; Xenonlar da aynı şekilde. Ancak tam karşı yerine hafif tepeden foto alırsanız halkalar ve Xenon tek tek ve mükemmel çıkıyor.

* Farların üzerinde yeterince silikon var. Hiç ek bir silikon yaptırmadım ve taktırır taktırmaz Tazzikli su sıktırdım :) Hüsran yok.

* Özen Ticaret'i hızlı yürüttüğü işlemleri ve desteği nedeniyle tebrik ediyor ve herkese tavsiye ediyorum. Logosuz Panjur ve bazı ufak ayrıntıları da yine kendilerinden istemeyi düşünüyorum.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Teşekkür!
Forum üyelerimizden By asTRa, mertcoskun ve mustafa1339'a yardım, yönlendirme ve önerilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

_eRAy_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakışmış güle güle kullanın

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harika olmuş güle güle kullanın opel keşke fabrika çıkışlı böyle yapsa astra G lerin farlarını...

ozzann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel duruyor . Gece yolu aydınlatması nasıl bir kaç foto ekleyebilirmisin.

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok şık olmuş. Güle güle kullanın. İnşallah geceleyin aydınlatmada da sorun yaşamassınız..

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
...

Arkadaşlar dışarıda olduğumdan cevabım gecikti, özür dilerim.Daha iyileri hepinize inşallah.

Serviste Farları taktıktan sonra her gördüğüm servis yetkilisi birşey sordu. Fiyatı, Nereden geldiği, Türkiye Distribütörü,...vs vs. İki farın orjinal fiyatı 560TL. Xenonlar ile birlikte bunlar 570TL'ye mal oldu. Bence opel artık aracı sattıktan sonra sorunlarla kazanacağım düşüncesini bırakıp süsleme sanatına biraz eğilmeli. Insignia'ya bindim, yok yok. Copilot gibi siz bir yandan giderken sağı solu okuyor. Astra -G üretilmeyecek artık diyorlar ama müptelası için ufak güzellikler düşünülmeli. Makyaj olur, donanım olur... Yollarda ne Astra'lar görüyoruz ama iş bir far takmaya gelinceye kadar kırk dereden geçiyoruz. Modifiyenin yakıştığı ve bir o kadar da tutulan başka bir araba var mı bilmiyorum. Etekleri yerleri süpüren Şahinlerimizi saymazsak tabi :)

Farların aydınlatması gayet temiz arkadaşlar. Adamakıllı bir makine ile geceyi de çekip buraya ekleyeceğim ve işin üstadlarından yorum isteyeceğim. Başka ne yapılır arabamıza. Bu fotoları cep telefonu ile çekmek zorunda kaldım otoyıkamacıda :)

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş hayırlı olsun.çok para yaw 600 lira bi fara ..gerçi bütçe meselesi..jantları unutma .