bu da benım astra 1.6 16 v

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fastest89' Alıntı:
kardeş araba gerçekten güzel deri döşemelerde hasta olduum ama bi ayrıntı farkettim senin koyduğun resimlerin sonuncusunda kadranları çekmişsin ama bizimkilerin aksine hız kadranı 200 de bitiyo ve benzin göstergesinin altında da "ltr"yazıyo bu yurt dışından geldiğin içinmi böle acep??

valla hıc bu yonden dusunmemıstım baska bı astraya hıc bınmedım dıgerlerı nasıl bılmıyorum farklı gorduysen dogrudur araba ılgınc bı araba zaten :D ama arabamı cok sevıyorum :D

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: :good:

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
X_MATE' Alıntı:
öncelikle allah kaza bela vermesin.. yalnız bu kadar hoş arabaya bi jant yakışır mutlaka düşün, param olunca deme sakın bul bi yolunu :p aracın çok güzel jant ister

aynen katılıyorum. araç çok güzel duruyor. görünen tek eksiği jantlar.. güle güle kullanın.

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alıcam jant henuz karar asamasındayım cok kararsızım yapılacak bı kac ıs daha var angel eye xenon far yay ve jant en kısa zamanda farklı sekılde reısmlerını koyucam

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maasallah hersey güzelde o sarı döseme bence yakısmamıs pek...Allah kazadan beladan ve nazardan korusun..

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Terror_Squad' Alıntı:
Maasallah hersey güzelde o sarı döseme bence yakısmamıs pek...Allah kazadan beladan ve nazardan korusun..

yok ya canlı gorsen cok guzel duruyo zevk meselesı tabıı zaten orjınal o bence hos

X_MATE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
idleboy' Alıntı:
alıcam jant henuz karar asamasındayım cok kararsızım yapılacak bı kac ıs daha var angel eye xenon far yay ve jant en kısa zamanda farklı sekılde reısmlerını koyucam

slm dostum karar aşamasındasın aynı benim gibi, ben iki jant arasında gidip geliyorum açıkçası, biri mam w1 modeli diğeri momo gtr.. mam biraz daha uygun hatta biraz değil yarı yarıya.. aşağıdaki linke bi bak ben bi kaç resim ekledim mam w1 modeli ile ilgili senin de fikirlerini bilmek isterim.. diğer arkadaslar da fikrini sölerse çok sevinirim.. size sorum şu, koydugum mam w1 resimleri siyah astrada, acaba siyahta oldıgı için mi böle güzel duruyo yoksa beyaz aracta da bu kadar güzel durur mu, benim araç beyaz oldugu için, fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar... işte link

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=7397