bu fıkra resmen bomba :)

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafındaki güzelliklere bakıyormuşEvrim ne güzellikler yaratıyor! diye
düşünüp mest oluyormuş birden arkasında kocaman bir ayı belirmiş ve onu kovalamaya başlamış Adam bütün gücüyle
kaçıyormuş ama her arkasına bakışında ayının daha hızlı olduğunu farkediyormuş. Dakikalarca süren bir kaçışın sonunda
adamın ayağı yerdeki bir dala takılmış, ayı adamın üzerine atlamış,pençesini kaldırmış, tam vurmaya hazırlanırken
adam 'Allahım! diye bağırmış. Bir anda zaman durmuş ayı donmuş, ormandaki nehir bile akmaz olmuş bir anda orman
kararmış ve gökyüzünden bir ışık huzmesi adamın üzerine parlamış. Çokderinden gelen ilahi bir ses adama; 'Yıllarca
bana inanmadın, yaratılışı kozmik bir kazaya bağladın, sana bu durumdayardım etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir
kulum mu saymalıyım?' demiş.

Adam utanç içinde: 'Biliyorum bunca yıldan sonra dindar biri olmayı istemem haksızlık, ama hiç olmazsa ayıyı dindar
yapabilir misin?' demiş.

'Peki' diye karşılık vermiş ve ışık kaybolmuş. Nehir tekrar akmaya başlamış her şey eski haline dönmüş. Ayı pençesini
indirmiş, iki pençesini de göğe doğru çevirmiş ve konuşmaya başlamış;'Allahım, senin rızkınla orucumu açıyorum,
hamdolsun bana verdiğin nimetlere...

agressiiff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gercekten komık

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
euehue :)

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: harika.