bu fiyatlarda bir anormallik mi var

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar öncelikle herkese merhaba bu aralar araba alma niyetim var yalnız şöle degişik birsey olsun istiyorum nette biraz arastırdım sans eseri mitsubishi lancer evo body kıtlı v.s özellikleri olan 1,6 araba 2004 model 20000 ytl veya gene lancer 1,6 2005 model 19 milyar bu aracların bu kadar fiyatlarının az olması biraz garibime gitti içimizde bu arabaları kullanan varmıdır özelliklerini ve düşüncelerini yazarsa sevinirim....

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an bizim patron sıfırını aldı lancer hani şu karaya çıkan köpekbalığı diye tanıtılan inan benim 94 model aracın yanında denizanası bile olamaz :D bırak balığı ,bence berbat bir makina sizin bahsettiğiniz fiyatlar bence çok o araçlar için sonuçta standart az donanımlı orta sınıf araçlar hyundai misali iyice bir araştırın derim o paralara subaru da alabilirsiniz

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet linkteki aracın görünümü güzel ama dediğim gibi şu an 2009 unu kullanıyorum arada ama hiç beğenmedim benim şahsi fikrim şöyle biraz daha fazla paraya daha kuvvetli,üst segment düşük model bir mitsubishi alın derim geçen ben de gördüm sahibinden de çok güzeldi ve tr de tek diye iddiası vardı bulursam linkini koyarım

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu arabaya o parayı verirsen yazık edersin. (Parana yazık edersin)

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşım 0 ını aldı, sattığı 99 passatını arıyor aldığı araç baz modeli üst donanımlarını bilemem, yakıt olarak iyi ama yol tutuşu falan kötü diyor.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence de parana yazık...

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EVO'sunu almayacaksan Lancer'a falan bulaşma, Normal lancerın benim VECTRA GL'den hiç bi artısı yok.