corsa 100. yıl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CenturyVB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba , Hürriyet gazetesinin 5 Temmuz 1999 pazartesi günkü ekonomi sayfasında Ufuk SANDIK ' ın 5.nci Vites isimli köşesinden alıntı :)

Opel'den 100'üncü yıl modelleri

BU yıl 100'üncü kuruluş yıldönümünü kutlayan Opel, sınırlı sayıda üretilen Corsa ve Vectra 100. yıl özel modellerini satışa sundu. Opel'in ilk tescilli motorlu taşıtını üretmesinin 100'üncü yıl kutlamaları çerçevesinde üretilen Corsa ve Vectra 100. yıl özel modelleri zengin donanımı ve fiyat avantajı ile Türk tüketicisinin beğenisine sunuldu. Özel olarak ve sadece sınırlı adetlerde üretilen Vectra CD Centennial, metalik bordo, kutup denizi mavisi ve zümrüt yeşili renklerinde beş deri döşesi ile piyasada. Vectra'da ön kapıda 100. yıl amblemi, çift renk ön konsol, özel olarak dizayn edilen 100. yıl hafif alimünyum alaşımlı jantlar ve yan çıtalarda 100. yıl logosu bulunuyor. Özel Vectra 11.3 milyar liraya satışa sunuldu. Corsa GLS modeli baz alınarak üretilen Corsa GLS Centennial, standart özellikleri dışında, Car400 radyo teyp, gövde rengi elektrikli ve ısıtmalı aynalar, ABS, yolcu hava yastığı, klima, fark yükseklik ayarı gibi aksesuarlara sahip.Corsa da ön kapı eşiklerinde 100. yıl logosu ve yanlarda 100. yıl amblemleri var. Corsa'nın satış fiyatı 5.7 milyar lira.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
02 Ağustos 1999 da 4.850.000.000 a Çorlu/İnan dan almıştım ben.
Arden mavi,otomatik vites,bej kadife döşemeli.Bu araçlar o zaman üzerinde sıra nosu yazılı gümüş anahtarlık ile satılıyordu.Bendeki 038 anahtarlığım hala duruyor.

CenturyVB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
02 Ağustos 1999 da 4.850.000.000 a Çorlu/İnan dan almıştım ben.
Arden mavi,otomatik vites,bej kadife döşemeli.Bu araçlar o zaman üzerinde sıra nosu yazılı gümüş anahtarlık ile satılıyordu.Bendeki 038 anahtarlığım hala duruyor.

Hiii aman yarabbi anahtarlığını bana göndersene , benim vectra ile iyi durur , vectra -corsa falan yazmıyo dii mi??? ( bende sana yine inan dan aldığım standart anahtırlığı göndereyim :p )

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 valf az yakar çok kaçar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...