bu hasar nasıl düzeltilir?

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzeltirlerken mecburen oranın boyası iyice kalkar daha sonra lokal boya yapılması zor bir alan boyayı kesecekleri pek bir yer yok neyse yaptılar lokalide bu sefer aracın boyasını tutturmaları zor olacak aracın nerden baksan 10 seneliktir hadi boyaıda tutturdular bu sefer komple vernik atmaları gerekecekki ileride lokal boya yapılanla yapılmayan yer arasında renk farklılığı olmasın benim araçtada ufak bir göcük var bagaj kapağında komple vernik atıp boyayı kalınlaştıracakları için yaptırmıyorum ama sen o oraya acil çözüm bul paslanmaya başlamasın malum kış

Çok doğru.. :good:

Bazı arkadaşlar rötüş yaptır demiş.. Rötüş ufak çizikler için yapılır. Sizin hasarınızın rötüşle düzeltilmesi mümkün değil. Kaldı ki boyanızda çatlamış.. Yaptırmam böyle kalsın derseniz paslanmayı göze alacaksınız demektir..

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok doğru.. :good:

Bazı arkadaşlar rötüş yaptır demiş.. Rötüş ufak çizikler için yapılır. Sizin hasarınızın rötüşle düzeltilmesi mümkün değil. Kaldı ki boyanızda çatlamış.. Yaptırmam böyle kalsın derseniz paslanmayı göze alacaksınız demektir..

peki paslanmayı nasıl önleriz boya yapılacak olsa bile kışın yaptırmayı düşünmüyorum yazın yaptırmak istiyorum tamir boyası denilen boya varmış herhalde o işimizi görür mü şimdilik?

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam amma büyüttünüz olayı yaaaa.Götür işte oto kinge ..on numara işçilik yapıyorlar hiçbişey anlamazsın.Ben test ettim.Allah sizlere ettirmesin:D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam amma büyüttünüz olayı yaaaa.Götür işte oto kinge ..on numara işçilik yapıyorlar hiçbişey anlamazsın.Ben test ettim.Allah sizlere ettirmesin:D

orası öyle auto king in işçiliği 10 numara da arkadaş ta bu işi daha basit şekilde atlatmak istiyo küçük bir kısım için araba arkadan kaza yapmış durumuna düşecek

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki paslanmayı nasıl önleriz boya yapılacak olsa bile kışın yaptırmayı düşünmüyorum yazın yaptırmak istiyorum tamir boyası denilen boya varmış herhalde o işimizi görür mü şimdilik?

Geçici birşey yaptırman yanlış olur.. Zaten paslanmada öyle kısa vadede gerçekleşmez... Boyayı da yazın yaptırman iyi olur. Şimdilik dursun müdahale etme..

Şimdi bagajın tamamen boyanmasını istemiyorsan kısım boyası yaptırırsın.. Bu seferde ton farkı olacaktır. Bu ton farkını da pasta cila ile azaltabilirsiniz..

muyesy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskon ne bazı mesela benim kaskom kaç alyans autoking ile mini kosko anlaşması var böyle şeyler bedevaya yapılıyor.

Mr.Akn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet kaskona mini hasar dahilse auto kingte ücretsiz yaptırabilirsin, gecen bende kaputun ötünü vurdum hafiften, düzeltip kısmi boya uyguladılar ama vernik komple atıldığı için ölçümlerde full boyalı gibi düşünülecek...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun anca o cekiçlenecek ve boyanacak başka bişey olmaz yani rötuş falan olmaz cekiçlenecek macunlanacak ve boyanaca ama fazla bişey istemezler için rahat olsun

ILABUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul'a yolun düşerse benim servisimde ücretsiz hediye beklerim. Ve geçmiş olsun.

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul'a yolun düşerse benim servisimde ücretsiz hediye beklerim. Ve geçmiş olsun.

saolun keşke gelebilsem işlerden vakit bulamıyorum. bu arada kasko yok arabada cebimden verecem artık birkaç yere gösterip fiyat alacam ona göre değerlendirecez