'Bu kadar olur' lar :)

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta sonu BİREBİR yaşadığım bir olayı sizlerle paylaşmaktan kıvanç duyarım...

Sakaryaya gidesim geldi.. Kadıköyde "Sakarya Vib" otobüs firmasının yazanesine girdim. daha önce 4 senemi verdiğim Sakarya Vib otobüs işletmesi artık otomasyona geçmiş ve biletleri Bilgisayar üzerinden kesmeye başlamıştı, ŞOK OLDUM :D

Neyse görevli hanımefendi sistemde arıza var bekleyin dedi, bende biletimi 5 dakikaya kadar almaz isem, iptal olabileceğini söyledim...
Neyse hanımefendi ben ararım iptal etmezler direk haremden biletinizi alırsınız dediler. iyi dedim bekliyorum ama bilgi işlemciyiz ya problemi de merak ediyoruz...

Neyse kadın bi yeri aradı, sen bilet kesebiliyor musun? diye sordu.
Karşı tafartan : Evet! cevabını alınca ben niye kesemiyorum falan dedi, karşı tarafta buna herhalde Bilgisayara RESET at dedi, bu da tamam şimdi kapatıp açıyorum dedi ve monitörün düğmesine bastı ve monitör KAPANDI!

Monitörü açtı tekrar giriş yapmaya çalışıyor, yine durum aynı şifreyi yazamıyor!

Ben müdahale ettim, bari kasayı da kapatın diye, hemen aaa tabi tabi diyerek kapatma düğmesini aramaya başladı neyse onu da gösterdim...

Bilgisayar açıldı... Yine şifreyi girmeye çalışıyor, Hareket yok...
Kadın başladı söylenmeye, yok işte sistem bozuk da bozuk...

Bende bu arada NumLock tuşuna bastım bir hışımla tezgahın üzerinden.. kadına şimdi bir daha dener misiniz acaba dedim,

Kadın girdi ve " AAAAA OLDUUUU, NEYE BASTINIZ PEYC AP, PEYC DAVN? SÖYLEYİN NEYE BASTINIZ?" diye çığlık attı ve bende direk kendimi dışarıya attım...

karnıma ağrılar girdi yemin ediyorum...
Otobüse bindim, sakaryaya geldim hala kendi kendime gülüyordum ya....

offfff... :D

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadınla tanışmak istiyorum engin.. :D

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi arızalı bunları yaaa

coldekiadam