Bu kasa CRV Hakkında Görüşler

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
19040194b49.jpg

190401948py.jpg

nedir ne değildir hiç bi fikrim yok merak ettim arkadaşlar.. :rolleyes:

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıtını düşünmezsen çok rahat bir araç. gerçi otomatik vites, 2.0 motor ve 4*4 araç için normal. 13 litre falan yakıyor şehiriçi kullanımda. Vitesin yeri biraz alışkanlık isteyebilir. Lpg ile kullanılac ise kullanıcısını memnun eder.

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 yıl kullandım aynı kasayı..Şehir içi, İstanbul köprü trafiği hariç 11 lt filan yaktım, onun dışında normalde 2 çekerdir, zorlandı mı otomatik 4x4 e geçer.

Sıfır elektronik ve mekanik problem yaşadım. Sadece bakım için servis yüzü gördüm. İçi son derece geniş ve rahattır. 2005 makyajlı kasa alabilirsen ESP vs. de var. Ben çok memnundum araçtan.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkrlr arkadaşlar başka yorumu olan? Nelere dikkat etmek gerekir alırken vs. en sorunlu yeri neredir? neyi rahattır neyi rahatsız eder. neyi göze batar.. kullanım rahatlığı konforu vs??

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
bende civic vardı bugün sattım bundan sonra asla ama asla honda düşünmem. Hani bazı insanlar vardır "o adam kalıbının adamı değil" dersiniz ya işte honda da öle bence kalıbının arabası değil. bundan sonra honda nın hiç bir modelini düşünmem

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın kasası büyük ve motor maalesef kalkışlarda devirlenmede zayıf kalıyor, bu nedenlede yakıtı fazla. benim bi arkadaşım 2001 modelini aldı sanırım 30 bin tl ye lpg taktırdı. hiç sorunsuz geziyor. ciddi problem yaratacak bi araç değil. ama kaliteli bir lpg kiti taktırman lazım. teleflex gfi yada prins gibi.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim dimdik rahatsız arka koltuklar deyim sen sınıfın lideri rav 4 ü merak et.
hadi bakim sapıttın gene:D:D:D:D ne hondası:D

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
bende civic vardı bugün sattım bundan sonra asla ama asla honda düşünmem. Hani bazı insanlar vardır "o adam kalıbının adamı değil" dersiniz ya işte honda da öle bence kalıbının arabası değil. bundan sonra honda nın hiç bir modelini düşünmem

geçmiş olsun, benim gibi geçte olsa doğruyu görenlerdensiniz siz de... :)