Bu ne işe yarıyor?

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik basınç bilgileri de depo kapağı içerisinde yer aldığından depo kapağına koyulmuştur.

hakantas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala bulamadıöm varmı astra g de çocuk kilidi.arka camlar için var ama kapı için bulamadm . . .!
arka kapıyı açtığında kapının kilt sistemine yakın biryerde (2-3 cm) tornavida ile döndürebileceğin yuvarlak bir anahtar ( benimkinde kırmızı renkte) var. kilidi çevirdiğinde kapının içerden açılmaması gerekiyormuş (ben hiç denemedim) kapılar dışarıdan açılabiliyor. form sayfalarında daha fazla bilgiye ulaşabilirsin.

murathanouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka kapıyı açtığında kapının kilt sistemine yakın biryerde (2-3 cm) tornavida ile döndürebileceğin yuvarlak bir anahtar ( benimkinde kırmızı renkte) var. kilidi çevirdiğinde kapının içerden açılmaması gerekiyormuş (ben hiç denemedim) kapılar dışarıdan açılabiliyor. form sayfalarında daha fazla bilgiye ulaşabilirsin.

yok bulamıyorum , yada gerçekten yok.arabasında olanlar bir foto sunu çekip şuraya bi hayrına koysa . . .

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camın tam açılmaması gibi buda yasal bir zorunluluk.

sizin aracınızdada var.

murathanouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camın tam açılmaması gibi buda yasal bir zorunluluk.

sizin aracınızdada var.

varda neresinde .
baktım arka kapı açma yerlerinin içinde ve kapı tutma yerlerinin sepetinin içinde yuvarlak kesilmiş bölümlrt var ama.anahtarla felan açılacak gibi değil.çokda zorlarsam sanki kırılıp içine geçicek gibi bişi.

Gawain79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servis kıtapcıgında bu parcanın ne ıcın oldugu yazıyordu. oyle hatırlıyorum. ne cocuk kılıdıyle ne de sıbop la bır alakası var. tamamıyle farklı bır amac ıcın ama hatırlamıyorum. servıs kıtapcıgında yazıyor arabanın ordan bakıp ogrenebılırsınız.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımmm şimdi anladım sizi ..

arka kapı açma yerinde değil. kilit mekanizmasında :D

bakın şu resimde sarı halka içine aldığım kırmızı şeyi anahtarla döndüreceksiniz. böylece arka kapınız içerden açılmıyacak. fakat dışardan açabilirsiniz

ssscd1.jpg

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servis kıtapcıgında bu parcanın ne ıcın oldugu yazıyordu. oyle hatırlıyorum. ne cocuk kılıdıyle ne de sıbop la bır alakası var. tamamıyle farklı bır amac ıcın ama hatırlamıyorum. servıs kıtapcıgında yazıyor arabanın ordan bakıp ogrenebılırsınız.

sibop kapağı ile alakalı. yabancı forumlarda da geçti ve sibop kapağı açma zımbırtısı dendi.