Bu ne ya 474 milyon bakım Yeni corsa

Tekhatıram

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir bakım 900 ytl olurmu.Elazığda bir arkadaş 900 ytl verdim diyo bakım için.Kaçıncı kmde bakıma götürdüğünü bilmiyorum ama kmsi fazla değil.Sizce sallıyormu bu arkadaş.Klimada küçük bir sorun çıkmıs sadece.

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
'İşçilik' kavramı artık 'opel' servisleri için,kendi adıma söylüyorum ki mide bulandırıcı geliyor bana...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün ankaradaki yetkili servisler arasında yaptığım araştırma şöyleydi;

Opis=420 ytl civarı
Opal=460 ytl civarı
Opan=430 ytl civarı

sıkı durun Reis Oto ya sorduğumda şu cevabı aldım 280-300 arası inanamadım birdaha sordum 2007 corsa d cmon?evet dedi yetkili.10 dakka sonra gene aradım dedim diğer 3 servis 430 civarı fiat çektiler eminmisiniz mazot filtreside değişiyormu?(en pahalı değişim olduğu için onu kattım içine) yetkili 5 dakika sonra arayım sizi dedi kapattım.aradı fiyatta yanlışlık yok herşey değişiyor dedi.ayrıca istanbbul gedizleride aradım aynı fiyatı verdiler.sizce bu aradaki fiyat ne farkı???

ilkeryavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazot filtresinin fiyatında bir yanlışlık olmasın 150 lira
taş patlasın 45 liradır 813569 değilmi orjinal parça numarası faturada yazan..

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün ankaradaki yetkili servisler arasında yaptığım araştırma şöyleydi;

Opis=420 ytl civarı
Opal=460 ytl civarı
Opan=430 ytl civarı

sıkı durun Reis Oto ya sorduğumda şu cevabı aldım 280-300 arası inanamadım birdaha sordum 2007 corsa d cmon?evet dedi yetkili.10 dakka sonra gene aradım dedim diğer 3 servis 430 civarı fiat çektiler eminmisiniz mazot filtreside değişiyormu?(en pahalı değişim olduğu için onu kattım içine) yetkili 5 dakika sonra arayım sizi dedi kapattım.aradı fiyatta yanlışlık yok herşey değişiyor dedi.ayrıca istanbbul gedizleride aradım aynı fiyatı verdiler.sizce bu aradaki fiyat ne farkı???

sadece parça fiyatları olmasın o. sadece parça fiyatı bende 320 milyondu sanırım. bu verdiği fiyata kdv + işçilik dahil mi yaw. işçilik ve kdv yi çıkarsan zaten 70-80 milyon kalıyo. mazol filtresi başlı başına 160 milyon çünkü

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece parça fiyatları olmasın o. sadece parça fiyatı bende 320 milyondu sanırım. bu verdiği fiyata kdv + işçilik dahil mi yaw. işçilik ve kdv yi çıkarsan zaten 70-80 milyon kalıyo. mazol filtresi başlı başına 160 milyon çünkü

vallahi okadar sordum sanırım zırvalamaz çünkü döne döne sordum nasılsa bidaha gidicem sorucam yüzyüze ustasıyla konuşucam neler yapılacak diye ozaman gene sorarım...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi okadar sordum sanırım zırvalamaz çünkü döne döne sordum nasılsa bidaha gidicem sorucam yüzyüze ustasıyla konuşucam neler yapılacak diye ozaman gene sorarım...
walla iyi olur abi çünkü kdv ve işçilik çıkarınca parçalar için pek bi para kalmıyor.

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da reisinde işin içine girmesiyle inşallah rekabet artarda hem fiyatlar aşağı gelir hemde kalite artar.

turrann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu garanti olmasa bizim usta var en ucuza getiriyor filtreleri ona getirttirirm yarı fiyatına