Bu normal mi anormal mi?

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Arkadaşlar benim araba(astra 1.6 GL 2000 model) şehir içi km de 0,320 ila 0,350 TL arası yakıyor.Çok değilmi ya?Bunun sebepleri neler olabilir.Bi yardım ltf.

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sizi de aramızda görmek istiyoruz.sıralı sistem!:good:

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
arakdaşlar sıralı sistemide sordum ustalar benzin pompasını mahvediyor bogaz kelebeyini mahvediyor diyorlar sizler iyi diyorsunuz ben taktıracaktım ama sonradan vaz geçtim aracım benimde 2000 g kasa astra ben km süreşe bağlı az yakmasını sağlayacak sürüşü yapınca 270 -280 arası yakıyor ama basıncada 310 binlira falan yakıyor arabam üstad senin aracın istanbulda benimki erzurumda senin araçta bi sorun var sanırım tam bilemiyorum ama hava filtresi buji vs .. bakımlarını yaptırdınmı onlar çok etkiliyor yakıtı.....

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benımkı sehır ıcınde 9,3 litre yakıyor sehır dısında 7-8 lıtre hemde otomatık yanı:D ama ıstanbul trafıgınde 14 lıtrede yakar abıı bızım burda trafık dene bırsey yokkı

TUNCEER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımız aracın yakıt durumunu soruyor, ama sıralı sistem reklamları alıyor :sorry:

normal benzinli şekilde bence yakıtın fazla

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmm

valla kardeş ben de 260-300 arası benzin yakıyorum.ama şehir dışında km de 180 kuruş yaktıı geçen ayy.bide sıralı sistem lpg taktır diyen arkadaşlara şunu söölemek istiyorum.ben ayda 1000-1200 km yol yapıyorum.sıralı taktırmanın maliyeti ruhsat işlemeyide hesaba katarsak 2500 ytl civarına olurr.o parayı verene kadar gider dizel alırım daha iyi yaaaw:alkis:

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinde ortalama 250-300 arası yakması lazım ayarlarına bi baktır istersen.

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıralı sistem benzin pompasını mahvetmez, hele hele boğaz kelebeğine hiç bir zararı olmaz.

fb1907' Alıntı:
arakdaşlar sıralı sistemide sordum ustalar benzin pompasını mahvediyor bogaz kelebeyini mahvediyor diyorlar sizler iyi diyorsunuz ben taktıracaktım ama sonradan vaz geçtim aracım benimde 2000 g kasa astra ben km süreşe bağlı az yakmasını sağlayacak sürüşü yapınca 270 -280 arası yakıyor ama basıncada 310 binlira falan yakıyor arabam üstad senin aracın istanbulda benimki erzurumda senin araçta bi sorun var sanırım tam bilemiyorum ama hava filtresi buji vs .. bakımlarını yaptırdınmı onlar çok etkiliyor yakıtı.....