Buda benim cici kızım

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullan arkadaşım farların çok güzel olmuş biraz bilgi verebilirmisin farları kaça yaptırdın nasıl yaptırdın montajı zormu bende düşünüyorum çünkü

kankamurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kankanetcafe.tr.gs
kazasız belasız inşallah hayalimdeki ilk araba idi allah bizede nasip etti
goruntu312customvz4.jpg

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusufaltintepe' Alıntı:
kazasız belasız kullan arkadaşım farların çok güzel olmuş biraz bilgi verebilirmisin farları kaça yaptırdın nasıl yaptırdın montajı zormu bende düşünüyorum çünkü
montajj biraz zor farlar arabadan tamamen çıkartılıyor içini açmak için hiçbirşeyi kırmadan sadece orjinal silikonu kesiyorlar ve halkaları farın içine küçük bakır bir tel ile bağlıyorlar(faqrda göremiyeceğimiz kadar küçük bir delik açarak) işte bundan sonrası çok önemli farlar kapatılıyor cam silikonuyla ama kablolarıda farın üst kısmında bir delik açarak dışarı çıkarıyorlar ve oralarıda güzelce silikonluyorlar farın contaları üstüne takılıyor veeeeee farlar yerine takılıyor eğer silikonlama işlemi özenle yapıldıysa işçilik temizse su almaz farlar ki allaha şükür kar yağdı yağmur yağdı hiç su almadılar başka merak ettiğin bişey varsa yaz ben cevaplarım ilginiz içinde teşekkürler

nr26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten güzel Kazasız belasız ,sağlık ve mutlulukla kullanmanı dilerim arkadaşım ..
Sağlıcakla kal...

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle bin

ceren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far faarr farrrlarrr bu arada hemşeri çıktık kazasız belasız kullanmanı dilerim..