buda benim corsam

***ÇAMLI***

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BaD_StiNG' Alıntı:
yanlız plakadaki t sandalye resmi gördüm yanımıosam neden var orda
evet dogru görmüşün ben trafik kazası geçirmiştim ondan :D:D:D
şu anda yürüyemiyorum allahın izniyle herşey olacak

***ÇAMLI***

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Auxera' Alıntı:
yaw cok sahane su angel farlardan nerden bulurum yaw sen bulmussun super duruyolar walla nerden bulabilecegimi bide fazla ozel olmazsa kaca patladigini soyleyebilirmisin
benim orjinalden öyle fiyatını bilmiyorum ama sitede arkadaşlar siteler vermişler istersen bi bak

N

nightseason

Bilgi Girilmemiş
Kardeşim bende sana küçük ama güzel duracak bir detay önericem.Şu kapı çerçevelerinin beyazına camlar seviyesinde kaliteli bir bant çektirmen.Ben bizim merivaya yaptırdım çok hoş oldu.Senin corsanda da hoş olacağına inanıyorum.

N

nightseason

Bilgi Girilmemiş
Birazdan resimlerini anlayacağın şekilde koyacağım.

***ÇAMLI***

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagol kardeş zonguldagın neresindensin _?

N

nightseason

Bilgi Girilmemiş
***ÇAMLI***' Alıntı:
sagol kardeş zonguldagın neresindensin _?
Zonguldak Ereğli,ama şimdi Trabzon'dayım.Corsanın çok şık olduğunu söylemeyi unutmuşum.:)
mmmkn7.jpg

***ÇAMLI***

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagol kardeş ön camlarada filim çektirirken yaptırayın senin araçta çok güzelmiş allah kaza bela vermesin zonguldaga çok geldim bilirim oraları çok güzel bi memleket :)

N

nightseason

Bilgi Girilmemiş
Fazla para verme aman tanıdık varsa ona yaptır.Ben kendim yapmıştım,sadece bantına para verdim.(10ytl)
Opel yetkili servisine sormuştum,işçilik hariç 70ytl dediler.:D :) Sadece güldüm.
Ereğli'ye de uğramışsındır Balıkesir'den direk geldiysen.Ereğli'miz daha güzeldir.

***ÇAMLI***

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanıdık var ona yaptırırım ;) ereğlide güzel olmazmı hiç ama ereğlinin içine girmedim :) ama çok güzel yerler girişi bitirdi beni :)

N

nightseason

Bilgi Girilmemiş
Unutmadan söylüyeyim,bantın kailteli bir marka olmasına dikkat et.2 gün sonra soyulup da canını sıkmasın. Ben 3M 'in bantını kullandım,kaliteli bir bant.