Buda Benim Ufaklik Arkadaslar..

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden

her şey güzelde yazı biraz anlamsız ve şirk içeriyor gibi. bir bilene danışsan diyordum. hocalara mesela , ama her hocayada değil yani
:) hehehe

Son düzenleme:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş helal olsunya benimde hayalimde böle bi corsa varya işe girdiğim zaman kredi çekip alacağım arabalardan birisidir araçta şerit bence şık durmuş ayrıca yazıda dediğn gibi eski türkçe yazısı aracın sahibi türk olduğu belli olmuş bence süper :good: abi corsaların orj. karlık takımı harikaya aracı çok süper gösteriyo harikaya aracın dört dörtlük :good: :good: :good:
allah kaza bela vermesin darısı benim başıma :)

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın

Kardeş helal olsunya benimde hayalimde böle bi corsa varya işe girdiğim zaman kredi çekip alacağım arabalardan birisidir araçta şerit bence şık durmuş ayrıca yazıda dediğn gibi eski türkçe yazısı aracın sahibi türk olduğu belli olmuş bence süper :good: abi corsaların orj. karlık takımı harikaya aracı çok süper gösteriyo harikaya aracın dört dörtlük :good: :good: :good:

KArdeş eskişehire yılda bi kere geliyorum hatta yönler değişmiş köprünün birinde polis arabasıyla kafa kafaya giriyodum tren istasyoununa yakın olan köprüde :) Ters yönden girmişim de :) Nesse şunu belirteyim bu karlıkları ben orjinal servisten almadım Fifty Tunning De yaptırdım! orjinali pek güze değil biraz sade gibi geldi bana bide daha pahalı.. :) beğenmene çok sevindim çok saol yorumların için.. En son ufak detayları ve değişiklikleri yansıtan fotolarınıda koyucam arabanın bu akşam Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

saol var ol kardeşim beğenmene çok sevindim.. Bi kaç değişiklik daha yaptım arabada o fotolarıda koyucam bu akşam inşallah.. Herkesin yorumlarını bekliyorum :)