Buda benim vEcTrA Power Bass

ginn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız Belasız Kullan İnşallah

Arkadaşlar ben sizin gibi düşünmüyorum daha profesyonel olabilir biraz 1990 yıllardaki şahinlerin 4 tane 85 lik kolon kullanmaları gibi bişi olmuş bence olması gereken budur
12ys8ai6.jpg

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli olan fazla bass olması değil ses kalitesi:)

memoxi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ginn' Alıntı:
Arkadaşlar ben sizin gibi düşünmüyorum daha profesyonel olabilir biraz 1990 yıllardaki şahinlerin 4 tane 85 lik kolon kullanmaları gibi bişi olmuş bence olması gereken budur
12ys8ai6.jpg

sonuçta o kadar para verip araba alıyoruz. bunu neden bir müzik setine dönüştürelim.
araba dediğinin gerektiğinde arka koltuğunuda kullanacaksın bagajınıda. heryerine hoparlör anfi doldurupta 2 kişiyle beraber biyere gidemeyeceksen bagaja bir iki eşya kullanamayacaksan bence o araba arabalıktan çıkmış mobil müzik seti olmuştur. sende bi şöför değil mobil dj

zekiseferoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ginn' Alıntı:
12ys8ai6.jpg
mrb senin dedgin dogru fakat ses benim şu an aracımda buluan ses sisteminde sesi dinlediginde senin resmini koydugun araçta çıkan sesle benim şu anki ses hemen hemen aynı gelir çünkü prof. ses sistemi kullanan arkadaşlarım resimdeki gibi arabanı ön koltugunda sesi yarıya kadar açtıgında bacakların titremeye vede saçların oynamaya başlar buda aynen benim aracımda da oluyor vede sedan arabada enfazla gösteriş bu kadar oluyor !!!

zekiseferoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracta yeni güncellemeler yaptımm !!!