buda benim vectra sizce nasıl olmuş

cetingormez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok yakışmış güle güle kullan.Kapının alt kısmına denk gelen o vectra yazısa bittim zaten.Bende almak istiyorum fakat ismini bilmiyorum.Birde bnm araca olur inş:(Ayrıca cam filmi ne kadar tuttu?

vectra c maşpiyel dersen ben öle aldım rahatlıkla bulabilirsin cam filmi ön cam hariç 300 ytl ön cam sadece 200 küsur ytl idi onuda yaptırdım toplam 500 artı çip tuning+performans filtresi+krom kaplamalar+ayrı eksoz çekildi orjinal borudan yani kafa deil:D+

cetingormez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeğine sağlık güzel olmuş. bide açık hava filtresi ile ilgili biraz bilgi verebilirmisin? orjinal borunun ucuna mı yoksa kit mi?

açık hava filtresinin arabaya hiç bir zararını görmedim artı ses ve çekiş olarakta çip ile birlikte gayet memnunum benim araç 1,6 ve gayette güzel performans alıyorum evet orjinal borunun ucuna takıldı montajıda gayet basit saygılar...

cetingormez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marşpiyelleri boyatma olayını bende çok istiyorum ama boyattıkdan sonra dökülme ihtimali %100 tazikli suda bile dökülmeye başlıyomuş..

bknz: Mustafa Usda ( OPEL TEAM )

*Spoiler olayına bende girdim senınkinin aynısı irmscher mi o ? bide fiyatları paylaşırmısın?

emeğine sağlık cok güzel olmus..

boyatma olayını ben bizzat sordum ilk olarak macun çekilirken içine avrupa bi katkı maddesi koyuluyor vede dökülme olmaz dedi bizde ihtimallere karşı dikkat edicez artık:D spoiler olayı irmcsher'in aynı kalıpta yerli olanı yaptırdım bana 250 ytl ye mal oldu boyasıda içinde

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız binmek nasip olur inşallah.Ellerine ve emeğine sağlık çok da güzel olmuş

powerboss733

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm kardes araban süper olmus kaç para masraf ettin adresi verirsen sevinirim powerboss733@hotmail.com msn adresim...

mvk0571

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açık hava filtresinin arabaya hiç bir zararını görmedim artı ses ve çekiş olarakta çip ile birlikte gayet memnunum benim araç 1,6 ve gayette güzel performans alıyorum evet orjinal borunun ucuna takıldı montajıda gayet basit saygılar...

hangi çipi taktın marka ve fiyat verebilir misin? yaktığı yakıt farkına performans için ne diyebilirsin?

saygılar....

cetingormez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşım hangi çipi taktın diyorsun cip taktırmadım almanyadan gelen cip programını yüklettim yakıtta değişiklik kesinlikle yok tabi aracın performansı artınca ister istemez gaza çok yukleniyorsun bilhassa kalkışlarda tabi ozamanda yakıt tüketimi değişiyor ama performans ve filitre sesini duyunca yakıtı düşünen kim ayrıca benim aracın modifiyesini maslakta yıldız tuning yaptı telf-0212,2859404 ahmet isimli arkadaştan bilgi alabilirsin hoşçakal

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoş olmuş kazasız belasız..panjuru nerden ve ne kadara aldığını öğrenebilirmiyim..