buda bizim astra sportive

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese arkadasım ve kendim adına teşekkür ederim...

Bu arada teker cvpları veriyim
1- tesisat resimlerini koymayı bende istiorm ama once cıkan sistemi bu arabaya koymak lazım subwoofer piyasadakiler gibi olmadıgı için (48cm) kutu ayarlanıcak ve amfi alamadık daha. sistemi koydugumuz anda resimleri güncelliycem.
2- yere basma konusuna gelince malesef arkadasım boyle bi uygulamaya gitmeyi düsünmüo ama üstünde orj yayları yok zaten aynı boyda ama daha sert olan koni yaylar var. eski sahibi takmıs zaten arabaya bi tek onu yapmıs. bu arabayla vapura cok binildiginden vapura inip binmek zor olur die boyle bi uygulamaya gitmedik. bana kalırsa coil over ama ondan once motor gelio simdilik bu yaylar idare eder.
3- sapphire isimli arkadasım sana yardımcı olabilirim plaka konusunda manisada oturuyomussun bende manisada okudum liseyi bi hafta sonu izmire gelirsen 70 milyona fln kordonda plakacı yükselde yaptırabiliriz ancak bu plakalarda mühür fln olmadıından polis direk ceza yazıo bende bi ara niyetlenmiştim kendi fiestama. ulasmak istersen msnden bana ulasırsın sonuna kadar yardımcı olmaya hazırım

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba güzel ama cantlar cılgın markası ne acaba bunların bıde yay amortisor yokken degme yapıomu camurluklara davlumbaza buıde kusura bakmazsan tam ebadı versene

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sefaefe' Alıntı:
araba güzel ama cantlar cılgın markası ne acaba bunların bıde yay amortisor yokken degme yapıomu camurluklara davlumbaza buıde kusura bakmazsan tam ebadı versene
yok yaw yaylar zaten orj boyda bide üstüne sert olunca hiç bişi olmuo jantların markası stanford 215/45/r17 ebatlarında cok aradık baska jant ama ancak bunu bulabildik 18 taktıldı 5 kişi bindi gezildi fln camurlua sürttü hatta arkadasım ankaradan aldı arabayı jantlarıda ordan alıcaktı oglen 1,30da girmişler 8de cıkmıslar lastikciden amortisor olmadan olmaz yani daha kalın offset bu arada etabeta'nında buna benzer cemberli bi jantı var hemen hemen aynı sitesinde bulabilirsin sanırım http://www.etabetawheels.it/

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buda takılıcak olan 48cmlik sub fotosunu istiyenler oldugu için koyuyorm gördügünüz gibi aracın bagajı tamamen iptal sadece bi sub war yani baska bişi yok bagajın hemen hemen hepsi kutuydu arka koltukları bagaj olarak kullanıoduk golfte (golf 2(merso 300ce amg vardı onu satıp nostalji olsn die temiz bi golf 2 gti aldılar yok bole bi olay) para cok olunca insan ne yapcaını sasırıo heralde neyse simdi daha normalleştik astra modluoz:) golf 2 deil:)

en yakın zamanda yani astraya konuldugu gibi sistemin yeni fotoları gelicek

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokhan_soylu07' Alıntı:
bende de sportıve var ben standarta cevırıyorum parca lazım olursa haberım olsun
walla elinde hangi parcalar var onu bilmemiz lazım maille fln atarsan cok sewinirim tuorancalime@gmail.com veya gonzalesss@gmail.com motora parca warsa cok iyi olur. kafamıza yatarsa alırız

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle 1000
opelimrc5.jpg