bugun otobanda buyuk kaza yaptim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmişş olsunn ceyhunn allah korumuşş kardeşimm opel değill

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun. Allah korumuş. Aracın kesin pert. airbagleri açtıysa kesindir yani .

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş doblo ile taklada atsaidi yine burnu kanamıycakmış ben emniyet kemeri takma demedimki tabiyki tedbirini alıcaksın örnekler vermişsin peki 3 aylık bebek camdan fırlayıp 100 metre ilerde bulunuyor burnu bile kanamadan bulunmuş buna ne diyceksin onun için tedbiri al gerisini ALLAH a bırak şunuda unutma akacak kan damarda durmaz ;)
.
doblo ile astra nasıl aynı kefeye konuluyor ve niye burnu kanamasın anlamadım.Adamlar astraya 6 tane airbag yapmıslar ceyhun kardeste airbaglar sayesinde yara almamıs. ALLAH kullarına irade,nefis ve zeka vermiş kulları bunları kullansın ve hayatlarını düzgün bir şekilde sürdürsünler diye.Bizler önlemlerimizi alalım hayatımızın nasıl sonlanıp sonlanmayacagı tabiki YÜCE RABBİMİZİN bilecegi şey. adam emniyet kemerini takmasın ölsün sonra kaderinde varmıs diyelim.ve yahut hava sıcak diye gitsin park halinde tırın altında yatsın sonrada tırın şoförü adamı görmeyip ezsin bunada kader diyelim.veyahut benim altımda mercedes var 200 le carparım bana birşey olmaz diyelim.Ceyhun kardesimiz gitmiş düzgün ve güvenli bir araba almıs üzerine düşen vazifeyi yapmıs; gidip hicbir güvenlik donanımı olmayan doblo almamıs gerisi tabiki ALLAHIN bilecegi şey.
Saygılar;

pcqopat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim çok geçmiş olsun yaa allah korumuşş

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun arkadaşım

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ceyhun.
kardeşim yaa
burdan haberim oldu.
BÜyük geçmiş olsun cok üzüldüm:(
Cok şükür sende bişey yok arabasına tükürüyüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...