buji kabloları

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımda arasıra çekişte kötüleşme yasıyordum dün buji kablolarını değiştirdim çekiş daha iyi gibi geliyor bana,ustalarıma soruyorum sizce psikolojik mi? yoksa etkisi varmıdır.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Buji ve kablolar çekişle ilgili parçalardır. Ayarsız bujiler, eskiyen buji kabloları çekişi düşürür, yakıtı artırır.

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buji kaplolarını kaca aldınız orjinalmı yoksa yan sanayimi be de degitirecegim de

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
buji kablolarının orjinali 225 ytl.
Yan sanayi 40-50-70-80 gibi değişik kalite ve fiyatlarda var. 70-80 ytl likler orjinali aratmayan kalitede.
Bir tanıdık var. Geçmişte stajerimdi. bana buji kablosu dedim. 70 yada 75 tam hatırlamıyorum, ayarladı. orjinal gm mühürlü idi. Nereden aldı bilmiyorum.
Kablo da gayet iyi, bir proplem yok şuana kadar.
Servisten sordum 225 ytl demişlerdi.
Acaba çin malı gm mühürümü vurdular orasını bilmiyorum. Şuanda halen aracımda takılı.

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Özellikle lpg kullananlar vede sıralı sistem olmadığı için arasıra patlama sesi duyanlar.
Benim başıma iki kez geldi.
Oksijen sensöründen sonra devamında kalın bir hava hortumu var. Bu patlamalar basınçtan bu hortumu patlatıyor.
gözle görülemeyen, yada arka taraftan patlamış olabilir. araçta titremeye sebep oluyor. Benim araçta titreme bile yoktu. Yağını kontrol ederken hortumu biraz bükük gibi gördüm. Elimiz uzatınca patlamış olduğunu anladım.
Türk malı parça var, aynısını yapmışlar helal olsun. 15 ytl.
Kendim söküp taktım.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buji ve kablolar çekişle ilgili parçalardır. Ayarsız bujiler, eskiyen buji kabloları çekişi düşürür, yakıtı artırır.

:good: aynen katılıyorum.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ateşlemenin sağlam olması gerekir yani bujinin yeterince ark oluştuurp yakıtla havayı tam yakabilmesi için. tam yanıncada malum çekiş güç düzensiz çalışma ortadan kalkıyor...Savaş abime bende katılıyorum...saygılar...

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımda arasıra çekişte kötüleşme yasıyordum dün buji kablolarını değiştirdim çekiş daha iyi gibi geliyor bana,ustalarıma soruyorum sizce psikolojik mi? yoksa etkisi varmıdır.

Muammer abi inşallah orjinal kablo almışsındır.