bundan böyle bende artık leon sahibiyim

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumdan kopması zor. niyetimde yok zaten. 2012 model sıfır 1.2 tsi leon aldım busefer benzinli ama bakalım.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle gül binin...
mevlanadan alıntı yapalım ne olursan ol yine gel...bende wv kullanıyorum ama opelim.net devam...:)

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoğraf isteriz!!! kopmayın tabi leon çok hoşuma gidiyor bi ara bizde niyetlendik fakat temiz bulamadık vazgeçtik kazasız belasız binin

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam herşey iyi hoş güzel hayırlı olsun allah kazasız belasız cezasız binmeyi nasip etsinde 1.2 leonda gitmezki şimdi :) He bütçeniz ona el verdiyse amenna ama 1.2 leon için çok küçük motor hemde benzinli çok yakar az kaçar gibi bişey olacak :)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende palio kullanıyorum ve forumdan kopmadım halen. bu arada 1,2 çok yakar az kaçar kelimesi biraz öldürmüş 1,2 motorları. ben palio nun kalkış ve gidişinden memnunum. hoş zaten ondan beklediğimin fazlasını veriyor....

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende palio kullanıyorum ve forumdan kopmadım halen. bu arada 1,2 çok yakar az kaçar kelimesi biraz öldürmüş 1,2 motorları. ben palio nun kalkış ve gidişinden memnunum. hoş zaten ondan beklediğimin fazlasını veriyor....

Palio'yu bilememde çevremdeki tüm 1.2 araç alanları hepsi yakıtından ve gitmeyişinden şikayetçi olduğunu biliyorum :) Özellikle yeni kasa corsa 1.2 twinport enjoy kullandım 2010 model araç yani rampalarda neysede düz yolda hakikaten gitmiyor beni hiç tatmin etmedi diyorlardı gitmiyor diye inanmıyordum ama göz görünce gönül katlanıyor, tabi bu benim fikrim başka kullanıcının araçtan ne beklediğine bağlı kullanıcıdan kullanıcıya değişir

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok iyi gidiyor bizzat denendi :D
en yakın arkadaşım 1.4 125 Beygirlisinden alıp 6 ay içinde pert etti, sonra gidip 1.2 105 Beygirliğinden aldı... Çok memnun...
güle güle kullanın kazasız belasız inşallah...

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız arkadaşın aracı turbo şarjlı, atmosferik 1.2 motor değil. 175 NM torku vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Arkadaşımın 1.2 tsi leon'uyla ufak bir gezinti yapmıştım. Motor kesinlikle başarılı, alt devirlerde yığılma gibi bir problem yok. Performans olarak genelde 1.6 atmosferik motorlarla karşılaştırılır. Çok kısa tecrübe edebildim, izlenimlerim üst devirlerde 1.6 ecotec kadar canlı gelmedi. Ama öyle aman aman da bir fark yok. 1500-3000 devir arası gayet tatminkar. Yol bilgisayarında ortalama yakıt 8 lt'ydi.