bundan sonra motor sorularına cevap vermemeyi düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selcukreis035

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar siteye yararlı olmak için motor hakkındaki sorularınızı bilgim yettiğince cevaplayabilirim yazmıştım msn ye gelen bana hakaret etmeye başladı onun için cevap vermiyorum artık

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o onların terbiyesizliği bilgin dogrultusunda formda bizlere yardımcı olmaya çalış bence

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş sana adam gibi burdan soru sorduk cevap vermedin

selcukreis035

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
apuni kardeş ne sormuştun özürdilerim okuyamadım ki? :-( hatırlamıyorum bana herkes bir şey soruyo

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alışcaksın Valla forumdaki arkadaşlar sinirli nedense anlamış değilim ama yardım etmeye çalışan bi insan da böyle şekilde karşılık vermek hiç hoş değil insanın hevesi kırılıyor :sorry: :sorry:

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
alışcaksın Valla forumdaki arkadaşlar sinirli nedense anlamış değilim ama yardım etmeye çalışan bi insan da böyle şekilde karşılık vermek hiç hoş değil insanın hevesi kırılıyor :sorry: :sorry:

:good: :good:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstüme vazife değil ama kardeş sen kendini üye arşivinde tanıttın mı?

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mümkünse vermesin abi yazık günah ya insanlara.olmıycak şey için motoru yakarsın die insanlara bilmediği konular hakkında öneriler de bulunuo yazı günah.ciddi bişey bu ben ona uyup onun yaptır dediği işlemi yaptırsam yazık deilmi yani.araba bu oyuncak deilki bilen var bilmeyen var bak adam o şüphe ile gidip kimlere neler sormuş.lütfen arkadaşlar biraz geniş kapsamlı bakın konuya.arkadaşımız tamam hevesli olabilir ama bilip bilmeden insanların kafasını karıştırıo.lütfen arkadaşımızı uyaralım.amacım terbiesizlik vs demişsiniz biraz bilginiz varsa bi yazılanları incelemenizi tavsie ederim. anlıan zaten anlıodur ne demek istediğimi.hevesten bahsetmişsiniz bu şekilde heves olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...