Bunlar ne işe yarar ?

KARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edizce.com
Arabayı aldığım 6 aydan beri bunların ne işe yaradığını çözemedim belki de arızalıdır bilemiyorum, aptalca olabilir ama çok merak ettiğim için soruyorum.

Opel Omega 2.5 CD
omegacdxy3.jpg

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarının tuşu gibi geldi bana

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KARTAL' Alıntı:
Arabayı aldığım 6 aydan beri bunların ne işe yaradığını çözemedim belki de arızalıdır bilemiyorum, aptalca olabilir ama çok merak ettiğim için soruyorum.

Opel Omega 2.5 CD
omegacdxy3.jpg

Kesinlikle hız saitleyici

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Cruise control ... :)

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sabıtleyıcı usttekı tuslar hızı artırıp azaltmana yarar alttakı buyuk tussa devre dısı bırakır

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğrudur hız sabitleyici.devre dışı bırakmak için frene basmakta yeterli olur. gaz pedalına basıp istediğiniz hıza gelince üstteki düğmeyle sabitleyebilirsiniz.sadece üstteki düğmeleri kullanıpta hız sabitlemesi de yapabilirsiniz. kazasız belasız güle güle kullanın!:good:

KARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edizce.com
Arkadaşlar yorumlarınız için teşşekkür ederim, bunun hız sabitleyici olabileceği hiç aklıma gelmemişti, e tabi aracın kullanma kılavuzu da olmayınca bilemiyorsun. Bende böyle bir arabada bu sistem niye yok deyip duruyordum hatta bir ara taktırmayı bile düşünmüştüm bugün kaputu açıp 2 gaz teli görünce jeton düştü, henüz çalışıp çalışmadığını bilmiyorum otoyol da deneyeceğim, sistem çalışır herhalde.