bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Akşam 20.00 kültür park ender çay evi

Sent from my iPhone using Tapatalk

ilker öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb .astra j 30.000 bakımını yaptırmam lazım ,garanti olmadığı için özel serviste yaptırmak istiyorum ,yetkili 600-650 civarı istiyor ,Bursa'da önerebileceğiniz iyi bir özel Opel servisi varmı? tşk

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Mrb .astra j 30.000 bakımını yaptırmam lazım ,garanti olmadığı için özel serviste yaptırmak istiyorum ,yetkili 600-650 civarı istiyor ,Bursa'da önerebileceğiniz iyi bir özel Opel servisi varmı? tşk

Beşyola doğru inerken sağ tarafta fırını geçtikten sonraki ilk aradan sağa girin,Şen Oto var Rahmi usta. Eskiden Neskar'da çalışmışlığı da var. Orada yaptırabilirsiniz bakımınızı.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
crazy speed otosansıt 32,ci blok gürel usta astra j muazam ıtınayla bakar selamımı söyle yeter:rakir:
abi astracıların mı yoksa bizim mi buluşma :)
astra cılar buluşuyor da ben gıdemıycem herhalde gece vardıyası yoruyor cumartesı de ışe gıdıyorum gece uyumassam işte ayakta uyuyurum bu hafta aksıne cok ış var gecen hafta ışler dusuktu şans sizler buluşma tarıh ayarlayın ayarlayın :rolleyes:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
crazy speed otosansıt 32,ci blok gürel usta astra j muazam ıtınayla bakar selamımı söyle yeter:rakir:

astra cılar buluşuyor da ben gıdemıycem herhalde gece vardıyası yoruyor cumartesı de ışe gıdıyorum gece uyumassam işte ayakta uyuyurum bu hafta aksıne cok ış var gecen hafta ışler dusuktu şans sizler buluşma tarıh ayarlayın ayarlayın :rolleyes:

tam yeri anlamadım ama giderim yinede biz çağırdık adamlar tam kadro geldiler ayıp olmasın bizden de biri iki temsilci olsun en azından:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Valla kardeşim gıdebilirseniz ıyı olur ben çalişiıyorum valla bu saate yazıyorum hesab et :)

Sent from my iPhone using Tapatalk