bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
faik esnafsın senın kulak delık olur temız 16 jant veya 17 jat alıcam takasda olur jant lastık 16 sıkıldım 17 takıcam makul olursa haberınız olsun bır tane buldum orjınal borbet 16 ınc sankı 17 jant gıbı cakma bmv 1, 16 benzıcek dıye almadım :D:D

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faik esnafsın senın kulak delık olur temız 16 jant veya 17 jat alıcam takasda olur jant lastık 16 sıkıldım 17 takıcam makul olursa haberınız olsun bır tane buldum orjınal borbet 16 ınc sankı 17 jant gıbı cakma bmv 1, 16 benzıcek dıye almadım :D:D

benimde kulağım delik bilader küpe takıyorum cumartesi akşamları gecelere akarken :D:D bende bakayımmı sana canth:kop:

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın arakdaşlar ya git benım arakadaşa uluyola sana yardımcı olsun elindekileri alır yenısını verir bakarsın bi

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
günaydın arakdaşlar ya git benım arakadaşa uluyola sana yardımcı olsun elindekileri alır yenısını verir bakarsın bi
kanka benım lastıkler 5000kmde daha spor desenlı yazık olcak pıc olucak yanı bana esnaf ışı yapıcak arabasından bezıp satan olucak ölucu işi oyle 500 600 ustune veremem bu aralar 12 aya doluyum :D:D

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
img0901p.jpg

berker abi maşşallah senin corsa görmeyeli çok şık olmuş
bi tavsiye camın üzerindeki spoilerin takıldığı kısmada siyah folyo çektirirsen stopların çizgisi ile bütünleşir dahada şık durur