bursadan katılanlar...

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba herkese bursa almış yürümüş :) gelelim konuya sesten anlayan arkadaşlar benim aracın sesinden hiç memnun değilim nasıl bir güzelleştirme yapabiliriz orjinal kolonları twiterları değiştirerek güzelleştirebilir miyiz? ses biraz açınca cızırtı yapıyor nefret ettirdi beni yada komple tesisat mı yaptırmak lazım ama orjinali bozmak istemiyorum.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
merhaba herkese bursa almış yürümüş :) gelelim konuya sesten anlayan arkadaşlar benim aracın sesinden hiç memnun değilim nasıl bir güzelleştirme yapabiliriz orjinal kolonları twiterları değiştirerek güzelleştirebilir miyiz? ses biraz açınca cızırtı yapıyor nefret ettirdi beni yada komple tesisat mı yaptırmak lazım ama orjinali bozmak istemiyorum.

Teyip nasıl duble din şeklindemi haydar teyibi degişirsen daha temiz ses alabilirsin ilk etapta daha sonra ilerde kapilara mid takimi anfi alabilirsin ilerleyen zamda

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haydi bakalım halloluyor demek sevindim..Oradaki servisin elektrikçileri daha iyi demek..Görünen O :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Haydi bakalım halloluyor demek sevindim..Oradaki servisin elektrikçileri daha iyi demek..Görünen O :D
elektırıkcıyle konuştum tek başına bakıyor guzel kardeşım dedı benı ıkı elımı bı pabuca sokma normalde muşterı sokmuyoruz ıcerı ınanmassan bak kac tane araba ıcerde sırada elelktırık ıcın bana bırak bana guven yarın arabını teslım etcem sana bugun benı sıkıştırma ıyı dedım madem olsun 1gun arabasız ıdare ederız ustanın söyledıgı orjınal motorun orda soketten bırde ana sokette kablo taşıyacak arac ıcıne taşımıcam orjınalı neyse onu yapcam dedı aracın ıcıyle ışım yok dedı adnan beyde sag olsun ılgılendı servısle gönderdı benı garaja kadar belkı akşama kadar yetişirse benı arıcak yoksa yarın alcam arabayı burak abı cok buyuk konuştu corsaya yaptım vectra astra astra g yapıcam dedı sonucu yarın görcez bakalım ınşallah olur
telefondan msjlara cevap yazdım yazdıklarım cınce yazı gıbı gözukuyor acaba neden ya şimdı farkettım :)

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektırıkcıyle konuştum tek başına bakıyor guzel kardeşım dedı benı ıkı elımı bı pabuca sokma normalde muşterı sokmuyoruz ıcerı ınanmassan bak kac tane araba ıcerde sırada elelktırık ıcın bana bırak bana guven yarın arabını teslım etcem sana bugun benı sıkıştırma ıyı dedım madem olsun 1gun arabasız ıdare ederız ustanın söyledıgı orjınal motorun orda soketten bırde ana sokette kablo taşıyacak arac ıcıne taşımıcam orjınalı neyse onu yapcam dedı aracın ıcıyle ışım yok dedı adnan beyde sag olsun ılgılendı servısle gönderdı benı garaja kadar belkı akşama kadar yetişirse benı arıcak yoksa yarın alcam arabayı burak abı cok buyuk konuştu corsaya yaptım vectra astra astra g yapıcam dedı sonucu yarın görcez bakalım ınşallah olur
telefondan msjlara cevap yazdım yazdıklarım cınce yazı gıbı gözukuyor acaba neden ya şimdı farkettım :)

Yapar O zaman rahat ol ne bu atla deve değil ya millet yol bilgisayarı digital klima takıyor bunlarda bi c.c. taksınlar bi zahmet..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yapar O zaman rahat ol ne bu atla deve değil ya millet yol bilgisayarı digital klima takıyor taksınlar bi zahmet..

crusıe yapsınlar yolbılgisayırınıda yaptırcam abı iş elektırıkcıde bıtıyor bır cengız abı gıbı bı ethem abı gıbı opel ve işten anlıyan bırı olsa bursada bursanın sırttı yere gelmez emınım :)

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
crusıe yapsınlar yolbılgisayırınıda yaptırcam abı iş elektırıkcıde bıtıyor bır cengız abı gıbı bı ethem abı gıbı opel ve işten anlıyan bırı olsa bursada bursanın sırttı yere gelmez emınım :)[/B]
Yaw sen biliyorsun sis ve teyp olayına gireyim dedim Adam gibi bir usta bulamadım kızdım vazgeçtim..O adamı bir bulsak zaten proje çok aslında muhacırlardan mutlaka bir tane çıkar diye düşündüm ama bize denk gelmedi işte..
:D