bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

benim yaptırmam için ne gerekiyor burak şimdi toplam ne kadara mal olu
r
kardeşim astra g sıfırdan duz vıtese muşhur ve şalter tesısat cekılcek 200 tl kol harıc astra g ıcın bana olur fıyatı bu cok ugraştırıyor astra g
astra h ve corsa d ıcın eger otomatıkse debrıaj mushuru gerek kalmadan kol harıc 30 tl yazılım ve kol montaj parası eger manuelse debrıaj mushuru cıkmassa mushur parası eklenıyor takılmasıyla + 45 tl ıscılık dahıl
30 tl olan yazılım ve montaj mushur ısın ıcıne gırdıgınde 45 tl cıkıyor
egerkı cc kolu getırırsen+ aracın ustunde debrıaj muşhur cıkarsa yanlız kol takma ve programa 30 tl hıc bırşey degıl yaptırcak olan arkadaş varsa benle ırtıbata gecsın vectra b2 comfort harıcınde elegance cd 100 yıl modellerı olmak şartıyla onlarada cc kolu oluyor comfortlar elektronık gaz pedallı degıl cok masrafı var cıkma parcalar alınmak kaydıyla 400 tl parcalar cıkma alınıyor + servısın yenıden yapılandırması 200 tl toplam kaba taslak 600 tl buluyor comfortlar bıraz alengırınlı ben tavsıye etmem
astra h corsa d manyak avantajlı konumda ya bı kol bı montaj yazılım hemen arac oluyor :D

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bı nevı astra g benım araba 2 gun yattı bundan 10 evvel ömur abıyle gıttmıgımız vakıt sadece kol yazılım takıldı + mushur
ben magdur oldum bı nevı kendı acımdan ama adnan bey sagolsun kıyak yaptı bana 90+ mushur 20 tl 110 tl ıle servısten cıktım kolla bırlıkte 210 tl hallettım cruse ısşıgınıda kendım yapıcam bır cruse ışıgı kaldı
sızın ıcın pazarlık yapabılırım ahbab olduk sagolsun elektırıkcısıde tek başına olmasına ragmen buyuk iş başardı bursada astra g yolavo yolunda neskar yaptı :D
paspas sordum orjınal 50 tl yan sanayı dandık mal 25 tl

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
duble dın olmaz normal teyıp boyuntundaymiş sonu 00 bıten pıoneer dıreksıyon kumanda uyumlu wr ckışı mp3 calar al bırde konsola teyıbe göre cevreve oldumu tamamdır ses nasıl degışecek hoperlörler degışmeden hıssedıceksın ama oda bır anlık sese alışınca mıd takım anfı gırışırsın ılerde:D
2009-fiorino-MPV_4.jpg

saolasın kardeşim ben bu haftasonu bi teyp bakayım

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Bursa

Burak Geçmiş olsun, nihayet halletmissin CC olayını, güle güle kullan :good: