buzlanmanın azizliğine uğradım :(

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
aynı olayı ben ivedik metrosunun virajında yaşadım 2 gün önce.viraja su dökülmüş buz olmuş soldan direk girdim direksiyon full çevrilmişti frene basmıyordum.body kit kırıldı.tampon fırladı tampon ayakları,far ayakları,panjur kırıldı.sol tabla eğildi :( kaskoya hiç bulaşma yok şu gelcek rapor olcak beklicen araban burda kalacak lanet olsun bi daha da kasko yaptırmam soyuyolar soyuyolar bişey oldumu ortada kimse yok !

Son düzenleme:

yigitbaran06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu zor kış şartlarında kaza geçiren arkadaşlara çok geçmiş olsun. Allah daha beterinden saklasın. Kar lastikleri de buzda fayda etmiyor ki? Araba kullansan bir dert, kullanmasan bir dert. Allah yardımcımız ve koruyucumuz olsun.

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
aynı şekilde kazayı bende yapmıştım eski arabamla 2007 yılında
kasko polis çağırmadığım için sorun çıkarmıştı, dediklerine göre beyanla en fazla 1000ytl ödeme yapabiliyorlarmış. dışarıdan baktığında sadece jant yamulmuş gibi gözüküyordu fakat çekici ile servise gittiğinde iş baya değişti. faturasını hala kendime ders olsun diye saklıyorum
2007 yıllının mart ayındaki fatura aynen şöyle
rot ayarı 17,10YTL
mekanik işçiliği 75YTL
torna işçiliği 15YTL
jant siyah 15" 87,64YTL
direksiyon rot kolu 69,09YTL
ön teker bilyası 120,48YTL
stabilizatör 29,52YTL
ön salıncak sağ 252,18YTL
sağ aks komple 689,54YTL
jant kapağı 38,36YTL
genel toplam 1,644,82YTL
ve kaskonun bana ödediği fiyat 1.000YTL
bu bana büyük bir ders oldu tabi arabaya bir hafta daha binebildim teker bilyesinden ses gelmeye başladı özel servise götürdüğümde eskisini tamir edilmiş olduğunu söyledi ve yenisini işçilikle birlikte 80YTL ye takmıştı, servis kayıtlarında 120YTL işciliksiz fiyatı olduğunu görünce bir dahada töbe ettim servise gitmemeye, çünkü özel servisinde taktığı orjinal bilye, anlayacağınız yetkili servis eskisini ya tamir etti yada hiç tamir etmeden değişti olarak gösterip benden paşa paşa parasını almıştı.

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ama birazda kaskoya hak vermek lazım türkiyede para almak icin ne hileler yapılıyo adamlarda ne yapsın

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar az once kaskoyu aradım koç allianz... durumu anlattım hasarın tamamını ödüyoruz dediler... cumartesi goturunce burdan yazarım gelişmeleri... büyük ihtimal exper için bisure araba orda kalacak gibi...

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

whiteaction

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş birinci önerim aracının kaskosu varsa servis dışında bir yere gitme boşuna beyanla çok kolay halledersin o işi!!hiçbir sorun olmaz!eğerki kaskon yoksa başkent oto sanayi girişinde ünlü oto fiat parçası satan yerin yanında rot balansçı ethem usta var anıl ın selamı var dersen seninle en iyi şekilde ilgilenir!işi iyi bilen bir ustadır;)tekrar geçmiş olsun allah daha beterinden saklasın!!

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün saat 09.30 gibi arabayı servise götürdüm... ilk gözlemde tabla eğilmiş dediler... tablanın değişmesi rot ayarı falan derken 500ytl yi bulur dediler... tabiki eğer jant ve lastik değişmezse... daha sonra problem varsa direksiyonla ilgili masraf artar dendi... bu durumda kaskoya beyan vermek mantıklı geldi ve dilekçeyi yazdım... sürecin de 1 ile 3 hafta arası olacağını söylediler... bekleyip durumu görecegiz bakalım...