Çakmaklıktan Mp3+Radyo Keyfi

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd kadar kaliteli ses vereceğini düşünmüyorum. Ama kasetçaları olan araçlar için ideal bir çözüm.

ilkercanyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mp3 çalar

Arkadaşlar Ben Aldim Ve Kullaniyorum.siz Almayin Diye Mesaj Yazma Gereği Duydum.öyle Abartili Anlatildiği Gibi Değil.flash Belleğe Diyelim 300 Mp3 Yüklediniz Arabayi çaliştirip 1. Parçayi Peşine 20. Parçayi Dinlediniz Ve Park Ettiniz Kontaği Kapattiniz.her Defasinda O Yüklenen 1.parçadan Itibaren çalmaya Başliyor Ve Track Okumuyor Ayrica Flash Belleğe Klasörler Olarak Kayit Yaptiysaniz Klasör Atlatma Lüksünüz Olmuyor Bilgilerinize.teşekkürler

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanışlı bir şey değil.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çakmağa taktığın aparatın radyo verici devreleri sayesinde, arabanın teybinin radyosunda o frekansı bulup, taktığın bellekteki mp3 leri dinliosn..

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ben Aldim Ve Kullaniyorum.siz Almayin Diye Mesaj Yazma Gereği Duydum.öyle Abartili Anlatildiği Gibi Değil.flash Belleğe Diyelim 300 Mp3 Yüklediniz Arabayi çaliştirip 1. Parçayi Peşine 20. Parçayi Dinlediniz Ve Park Ettiniz Kontaği Kapattiniz.her Defasinda O Yüklenen 1.parçadan Itibaren çalmaya Başliyor Ve Track Okumuyor Ayrica Flash Belleğe Klasörler Olarak Kayit Yaptiysaniz Klasör Atlatma Lüksünüz Olmuyor Bilgilerinize.teşekkürler

Yalnız belirtmeliyim ki,bu klasör atlatamama olayı ürünün versiyonuna,markasına göre değişir.Genel bir özellik gibi yazılmış çünkü...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Kapatılıp açıldığında Son Şarkıdan ve Son Frekanstan başlar.

bu benim örneğini verdiğim cihaz kapatılıp açıldığında kaldığı yerden başlıyor senin cihazda bu özellik yok sanırım.esas merak ettiğimiz ve arkadaşlarımıza yardımı dokunacak soru şudur cevabıda siz kullandığınız için sizde mevcuttur.

"büyük şehirlerde boş frekans bulma zorluğu oluyormu araya radyo karışıyormu ses netliği ne durumda?"

Yalnız belirtmeliyim ki,bu klasör atlatamama olayı ürünün versiyonuna,markasına göre değişir.Genel bir özellik gibi yazılmış çünkü...
aynen katılıyorum:good:

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çakmaklığın teybe yakın olması lazım!yoksa ses bozuk ve kalitesiz çıkıyoo!bu cihazlarda kumandada oluyoo!bilgilerinize...

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deniz abi verdiğin bilgiler için tesekkürler aklıma yatmadı cihaz