Calibra almak istiyorum yardım

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence duygusal yaklaşıyorsunuz.Sonuçta içi Vectra A ile aynı olan,motoru o yıllarda bütün Opel serisinde kullanılan bir otomobilden bahsediyoruz..

Bahsettiğimiz araçlara 17.000 lira gibi paralar büyük rakamlar.93-94 model boya değmemiş tertemiz kullanılmış Dohc motorlu bir Calibra bile için o rakamlar verilmez bence..

Tabiiki kişiden kişiye değişir ;)
Yavuz ben de veririm emin olabilirsin,senle hep tartısıyoruz ama calibra sandığın gibi bir araç değil,o farklı bir makina gel sana da alalım inat etme , bu arada fren balataları bıraz sısık olmus sanırım :D

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz ben de veririm emin olabilirsin,senle hep tartısıyoruz ama calibra sandığın gibi bir araç değil,o farklı bir makina gel sana da alalım inat etme , bu arada fren balataları bıraz sısık olmus sanırım :D

Doğru abi hiç Calibra görmedim binmedim ben :D:D

Abii fanatik davranıyoruz,herkes arabasını çok sever.Benim arabamda bana göre çok özel abii ;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibra fanatıklık gerektırır zaten Yavuz :D o efsanedir,senin arabana da laf ettiğimiz yok zaten hastasıyım ve o da fanatıklık gerektırır...

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Kadett GSI vardı bende de 90 modeldi ve o da özel bir otomobildir Şasisi Astra GSI dan daha dinamik ve motoru da daha güçlüdür. Yalnız calibra da sonuçta Astra gsi değil benzin basınç regülatöründen ve pompasından tut bosch motronic yazılımına kadar farklıdır.

Yalnız bunlar benim için önemli değil yol tutuş hız falanda fazla önem verdiğim şeyler değil benim calibrada sevdiğim şey standart hali ile cadillac gibi süspansiyonu olması ve otomobilin yolda sanki tren yolunda gider gibi gitmesi ve gıcırtı vıcırtı sorunlarının olmaması çünkü ben o sürüş konforunu astrada ne yaptıysam yakalayamamıştım. Yeni modeller ise bana göre zaten facia

durum bu kısacası ;)

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla işte bende hergün bir parça ekliorum.

en son bu siteden emre kardeşimden (kocaeli) 2 gsi koltuğu aldım taktım. daha şık görünüo, benimkiler biraz eskiydi. arka kelebek camından 2 yedek almıştım. iikide almışım hırsız kırdı. bende yarım saatte değiştirdim. aynalar desenz burada çok çok pahalıydı ingiltereden getirttim. marşbiyelimin birinin en arkasındaki parça düştü şimdi onu bakıorum. arabada eksiği sevmiorum. Birde benim aracım hala orjinal renginde en kısa zamanda komple boyaya sokucam ama renk değişikliğine gidicem. bakalım yapıyoruz işte bişiler.

lastermann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calibra 4x4 Turbo sahibiyim, ön tampon ve ara tamponda boya var, onun dışında boyasız, tertemiz, hiç oynanmamış, apaçilerin eline düşmemiş, sorunsuz yürüyen bir 4x4. Zaten kendin de demişssin bunun gibileri çok kalmadı, açıkçası satmaya pek niyetli değilim ama herşeyin bir fiyatı vardır neticede, sen yine de bakmaya devam et, Ankara'ya yolun düşerse de gel benim araca da bir bak, uygun bir teklif verirsen düşünebilirim

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araci cok eskiden Biliyorum arkadaslar.
Erdemin arabasinin butun evreleri düzgün.
Oda zaten yeniledikce yeniliyor hala ve hala .

whity

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi o erdemlerde standart özellik... bu arada bende benimkinisatmayı planlıyorum malum evlilik çoluk çocuk olacak. fotolar üye otolarında olsa gerek...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=13799

Son düzenleme:

ENDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar calibra ile astra yı kıyaslamak bence hata. calibranın direksiyonuna oturduğunda hissettirdiği duygu bile farklı başta. verdiği güven duygusunu birçok araçta hissedemezsin. kaportanın hayvaniliği de başka güzel. geçenlerde eğimli bi yere park etmiştim binerken daha sol bacağımı atmamıştım ki kapı geldi bacağıma çarptı kırıldı zannettim.

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim komşumda var bitane füme herşeyi orjınal ve çalışıyor o kadar düzgünü tr de azdır 20 000 istiyo geçen sordumda