Calibra in bulgaria

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
Arkadaşlar araştırmalarım sonucu arabamla beraber bulgaristana gitmeye karar verdim . Şimdi diyeceksiniz ki neden ? Arabamı 96 model 4x4 turbo calibra ile degistiricem az kullanılmıs tabiiki kırmızı ve aynı zamanda aldıgım bu aracın şasi numaralarını benimkiyle change yapıcam ve plakasını içeri sokucam sonra geri türkiyeye ...

Sofya da bir garajda da gerekli modifiye işlemleri yaptırıcam ... Bu işlemlerin faturasını alıcam girişte %18 kdv sini ödiiip giricem .... ?

Sizce nasıl bi fikirdir bu ? yakalnma olasılıgım nedir ? :cool:

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu legal mi yoksa illegal mii ???

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelcalibra_1' Alıntı:
illegal ... ne legalı resmen change yapıcam arabayı ... :cool:

Levent ne işin var kardeşim illegalle? 1000 euro ucuza yapıcam diye bize mapushanelere sigara taşıtma.. :cool:

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
dragon' Alıntı:
Levent ne işin var kardeşim illegalle? 1000 euro ucuza yapıcam diye bize mapushanelere sigara taşıtma.. :cool:

yok be abi arabayı kökten degiştiricem .... yani benimkini bırakıp yenisini alıcam ...

Mantıklı gelio ... burda 96 4x4 saglam yok orda var ... hem kilometreleride az ... alam diyorum birde yüklerim orda getiririm ....
:cool:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelcalibra_1' Alıntı:
yok be abi arabayı kökten degiştiricem .... yani benimkini bırakıp yenisini alıcam ...

Mantıklı gelio ... burda 96 4x4 saglam yok orda var ... hem kilometreleride az ... alam diyorum birde yüklerim orda getiririm ....
:cool:

Şase numarası ne olacak ruhsatta? Bu iş sadece plaka değişmekle olacak kadar kolay olsaydı ben yarın Almanya yolcusu olurdum :rolleyes:

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
dragon' Alıntı:
Şase numarası ne olacak ruhsatta? Bu iş sadece plaka değişmekle olacak kadar kolay olsaydı ben yarın Almanya yolcusu olurdum :rolleyes:

ben sase numarası kaput altına percinli degistiricez yerleri
...

motor numarası zaten yok ordakilerde ... :cool:

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi nedecen ya oyle olsaydı benim şu ana kadar tatmadığım calibra editionu kalmazdı tabiki almanyadan ha, gitmişken bana komple on arka tampon sağ sol far, arka far yani aklına ne esen ne kadar calibra parçası varsa getir hatta biraz istihap haddini aşabilirsin de memnun olurum muhahahahhahaahhahaahhhhhhhhhhhhhhhhh

şakasaka HABERLESELİM....YANİ yanlız onların yolları bizden berbat haberin olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...