!! cam filmi değerlendirme !!

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu bana değil star tv ye rtük e şikayet edin.
babam böyle dizilere ne arka sokaklar ne de behzat ç ye bakıyor. babamın tek dediği bu dizilerin polislikle hiçbir alakası olmadığıdır. sizde polis olsaydınız böyle değerlendirirdiniz.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cam filminden ikinci bi ''Muhteşem Yüzyıl'' vakası çıkmasın isterseniz,,, bence hepsini 1 numara yaptırın, sonuçta amaç amaç uv ışınlarından korunmak değilmi ? onun dışında polisle uğraşmak şahsen bana sıkıntı, ben haklı olmak isterim her zaman polise, sırf cam filminden dolayı muhattap olmak istemem...

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bi tv programında izledim, konuşmacı üretici firma yada distirbütör firma tesmsilcisi imiş, ve oldukça detaylı anlattı olayı, kaliteli olanlarda altın ve gümüş mikronları olduğu ve ısı-ışık yalıtımı için olduğunu falan anlattı, birde cam kırılarak yapılan hırsızlıkları önlediğini anlatmıştı cam dağolmadığı için, bence 1 numara derim, en fazla 2 olabilir, ülke şartları öyle gerektiriyo bence, malum polis, hiçbi eksik yoktur arabanda, sana gıcık olur basar cezayı v.b. ama öte yandan Q7, X3,X5 mersedes falan durmaz bile....

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polis gıcık olursa 1 numarayada kesebilir cezayı..
mercedes olayına bende katılıyorum..
işlek bir caddede otobüs bekliyordum karşımda bir memur sırayla yolda park etmiş arabalara çatır çatır cezayı yapıştıryordu sıra bir s320 ye geldi etrafına baktı döndü etrafında bir daha baktı arabanın çevresinde döndü falan sonra mersonun arkasındakilerden devam etti cezayı yapıştırmaya bitince geri döndü etrafına bakmaya devam ediyordu benim otobüs geldi bindim gittim

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polis gıcık olursa 1 numarayada kesebilir cezayı..
mercedes olayına bende katılıyorum..
işlek bir caddede otobüs bekliyordum karşımda bir memur sırayla yolda park etmiş arabalara çatır çatır cezayı yapıştıryordu sıra bir s320 ye geldi etrafına baktı döndü etrafında bir daha baktı arabanın çevresinde döndü falan sonra mersonun arkasındakilerden devam etti cezayı yapıştırmaya bitince geri döndü etrafına bakmaya devam ediyordu benim otobüs geldi bindim gittim

harika valla. bu işi yapan polis abilerimize saygılar. ancak polis ne yapsın eğer makam sahibi biriyse fırçayı yiyecek biliyor.

çarpık memleket işte.

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende En arka cama 3 Geri kalanlara 2 numara düşünüyorum dikkat ettim burada yani İnegöl'de pek karışılmıyor cam filmine.Bütün Şahinlerde film var ve çoğu neredeyse filmden camsız gibi.