Cam Filmi Sonucu Hüsran:(

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sorunu döşemeciler halledebilirmi? bugün bir döşemeciye sordum. olur dedi. üstüne basa basa orjinal gibi olurmu dedim?(desenleri, rengi fln) OLUR dedi. yinede kafama takıldı???

yapabilirlermi acaba???
ilk ucuz yer denemenizde malesef böyle bir şeyle karşılaşmışsınız.. ikinciyi de zorlamayın ve servise gidin derim ben..

o arabayı o hale sokan arkadaşa da diyecek laf bulamıyorum yaa helal olsun :mad: çok geçmiş olsun..

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi dükkanın yerini tarif edeyim sen bilirsin.hani Cumhuriyet ortaokulu warya garajlardan sonra oradaki ışıkların yanındaki aksesuarcı.ztn o yolda bi tane var aksesuarcı...

Selam, çok büyük geçmiş olsun tekrardan. O yolda çırak bayırına gelirken bir aksesuarcı var sağda, tam bir iş bilmezin teki. Benim spoylerdeki stopu değiştirirken boyayı kaldırmıştı hemde başında durmama rağmen. Sonra adamı çalışırken görünce başka herhangi bir uygulama yaptırmaktan süslü konuşmalarına rağmen vazgeçmiştim. Ben bırakmam arabamı öyle yerlerde onlarla baş başa. Ama adam iş bilmez olunca pek fayda etmiyor tabi.

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.çok kafama takıldı...

"Olur mu" demişsin "olur" demişler, halt etmişler... Alayı palavracı, karşısındaki kişinin iyi niyetinden ve düşkünlüğünden fayydalanıyor herifler aldanma kardeş!

Kimmiş o döşemeci üstelik? Çorlu'nun en iyi döşemecisi Can o nu da biz biliyoruz asla aldanma benden tavsiye kardeş!

Son düzenleme:

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Olur mu" demişsin "olur" demişler, halt etmişler... Alayı palavracı, karşısındaki kişinin iyi niyetinden ve düşkünlüğünden fayydalanıyor herifler aldanma kardeş!

Kimmiş o döşemeci üstelik? Çorlu'nun en iyi döşemecisi Can o nu da biz biliyoruz asla aldanma benden tavsiye kardeş!

uyarıları için saol abi.bizde zaten Can'a sorduk.o yaparım dedi.herşeyi sordum üstelik.o deseni bulabilirmisin,renk tutarmı,belli olurmu vs. orjinali gibi olur dedi...

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze teşekürler yorumlar için arkadaşlar.yol gösterici oluyorlar...

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen boşver kardeş, orjinali ile değiştirt, onlar birbirlerini tanıyorlar ve sana esnaf ağzı yapıyorlar. Parayı istemeye gelince hepsi on numara zanaatkar kesiliyor ve burunlarından kıl aldırmıyorlar ama işi yapmaya gelince o olmaz, ne yaparsan yap tutmaz, bilmem ne, uydurup duruyorlar. Ben uyuz olurum öyle tiplere madem ki bir iş yapıyor herkes hakkını verecek, parasını hak edecek yahut o işi yapmayacak. Güzelim arabayı adam mahvetmiş, ben ilk filim yaptırdığımda arkadaşın kurbanı olduk tanıdık dedi bizde arabayı bıraktık işimize baktık. Dayanamadım bir gittim arabanın yanına adam camı sökmüş, piknik tüpün üzerinde camı ısıtıp filmi yapıştırıyor yanlarında da bira şişeleri şerefsizlerin, 5 sene önce iki cam ve kelebek camına 50 lira istemişi üstelik ki bir iki haftaya kalmadan şöför tarafındaki filim kalkmıştı.