Cam filmi yasallaşiyormu?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmazmı raylı perdeler var20-30 tl ye hatta bazı kişiler o perdeleri döşemenin içine takıyor camın içinden çıkıyor perde orjinal gibi oluyor

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim eski araba da vardı bir kere çevirmede durdurmuşlardı milletin filmi parçalayıp duruyorlardı o zaman gençtik tabii ablam yeni doğum yaptı çok seyahat ediyoruz yeğenimi emziriyor diye yaptırdım demiştim " Haaaa o zaman tamam " deyip bırakmışlardı. Milletin arasından şaşkın şakın bakışların için de sıyrılmıştım :)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muayneden hafif kusurlu olarak geçtiğinizde bu kusurları bir daha ki muayneye kadar düzelttrimeniz gerekiyor. Aynı hafif kusurlar 2. muaynede de çıkarsa bunlar ağır kusur olarak değerlendiriliyor. bu nedenle ilk muaynede filmlerinize hafif kusur yazıldıysa 2. muaynede ağır kusur sayılacak ve muayneden geçemezsiniz.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en koyu renk filmlerim bile hafif kusur sayılmadı ama 2 hafta sonra polis gıcıklığına söktürdü tüv fln da bizi bağlamaz dedi.o yüzden film tam bir şans işi kurtuldum diye sevinip işgüzar bi polis söktürebiliyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en koyu renk filmlerim bile hafif kusur sayılmadı ama 2 hafta sonra polis gıcıklığına söktürdü tüv fln da bizi bağlamaz dedi.o yüzden film tam bir şans işi kurtuldum diye sevinip işgüzar bi polis söktürebiliyor.

polis niye işgüzar oluyor polis yasalara göre ne uygunsa onu yapmış tabiki doğru demiş tüv onları bağlamaz yasalar bağlar yasalar hukuk önünde de elinde yasal bir belgen trafikden iznin yoksa cama her açıdan görüntüyü engelliycek madde yapıştırmak takmak yasak polis görevini yapmış ..

tüvün merceksiz xenon far cam filmi v.b gibi uygulamalara izin vermesinin nedeni milletle takışmamak o kadar çok varki hangisiyle uğraşıcaklar onlarda bunu iyi biliyor milletle takışmamak için geçiriyorlar..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tuv ve polis teşkilatının bırbırınden bi haber olması ne acı..

bi haber değillerdir aradaki tek fark kimse polise sen kimsinki benim filimlerimi söküyorsun deyip kafa göz dalamaz ama tüvcülere çok rahat dalar...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben izmirde günde enaz 3 çevirmeden dahi geçiyordum ki ön kapılar dahil tüm camlarım filmliydi benim bahsettiğim işgüzar polis arkadaş bana haksız yere yazmak istediği cezanın acısını filmlerimden çıkardı ki ön camlarda film fln yoktu arkaları gördü ve ozaman filmlerini sök yoksa ona yazarım dedi.yazmaya çalıştığı cezaya itirazlarımdan sonra haklı çıkınca ordan çıkarayım dedi heralde kendisi.

black_girl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmazmı raylı perdeler var20-30 tl ye hatta bazı kişiler o perdeleri döşemenin içine takıyor camın içinden çıkıyor perde orjinal gibi oluyor

teşk ederım ilgilendiginiz için bu bahsettiginiz perdeler arka camlara takılır ama ben şöför koltuugunda gözukmek istemeyenlerdenım :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön camlara özel bir şey varmı bilmiyorum ama biraz uğraş ve yetenekle orayada tüllü bir şey özel yaptırılabilir nasıl görünür bilmem ama en ucuz çözümler bunlar

pahalı bir şey düşünürsen camları fırına verip karartabilrisin orjinalden olursa polis ses etmiyor böyle aldım dersin yada camlar ışığa duyarlı kendi kendine kararanlardan dersin o camların bri adı vardıda unuttum..