Cam sileceği sıkıntısı... (Videolu)

jackburaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sileceklerimde benimde bi sorum olucak.Arkadaşlar yeni aldığım aracımda silecekleri çalıştırdıgım da hatur hutur ses geliyor silerken.bu silecekler için normal bir ses mi yoksa ben mi çok pirpirikliyim ?

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sanayiye gittim tekrar ve yaptırdım arkadaşlar...
Silecek motoru söküldü temizlendi zımparalandı yağlandı vs.
Teybin ses açma kapama butonu da bozuktu onu yaptırdım,

kısacası 50 TL sıkışmış... :rolleyes:

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mantıklı tamir olmuş. Önceki mesajlarda 1000TL fatura çıkardılar, burdan ben stres oldum.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mantıklı tamir olmuş. Önceki mesajlarda 1000TL fatura çıkardılar, burdan ben stres oldum.

sorma hocam :D
adam söktü silecek motorunu dokuz dolanıyordum etrafında bana bakıpta hocam değişecek der mi diye... gerçi nette 120 TL ye satılıyor sıfır silecek motoru ona da bakıp gitmiştim... ben 200 ü göze almıştım 50 ile kurtulduk...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yazın sorun tekrarladı... İzmirde ki ustam sağolsun hemen anladı sorunu... Silecek motorunda iletkenliği sağlayan platinler varmış, onlar bitmiş... Oto elektrikçisine gittik 20 TL ye platinleri yenilendi sorun giderildi... Buraya yazmak istedim benzeri sorun yaşayan olursa silecek motorundaki platinlere baktırtsın... ;)

singlewolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yazın sorun tekrarladı... İzmirde ki ustam sağolsun hemen anladı sorunu... Silecek motorunda iletkenliği sağlayan platinler varmış, onlar bitmiş... Oto elektrikçisine gittik 20 TL ye platinleri yenilendi sorun giderildi... Buraya yazmak istedim benzeri sorun yaşayan olursa silecek motorundaki platinlere baktırtsın... ;)

kardeş geçen gün yolda giderken 1 dk geçmedi silecek ortada kaldı. yağmur bir yandan. çok feciydi. neyse elle düzelttim eve kadar gittim silecek çalışmadan. zormayım dedim çalıştırmayı denemedim. eve gidince 1 saat sonra indim çalıştı. sonraki gün de çalıştı. neden oyle oratada kaldı acaba.
o platinlerde anlık iletkenlik mi gitti acaba. bir de silecek motoru aksağanları sileklerin camlarda titreyerek silmesine neden teşkil eder mi ? yani sileceklerin tam kayarak silmemesi ile alakası yok mudur ?

sileceğin ortada kalmasını göstermek için oto elektrikçiler bu iş için göstereceğimiz en uygun yerler midir ? sizin ustanız nerededir ? istanbul ise göstermek isterim.