cam takılması

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h aracımda aldıgımdan beri cam problemı var sağ cam acıkken tam kapatıyorum o göz hizasında kalıyor tekrar kapatıyorum yine aynı hizada kalıyor bi kaç denemeden sonra kapanıyor servise götürdüm fitilleri yağladık bi problem yok dediler ama hala aynı değişen birşey olmadı bilgisi olan arkadaşlara tşklerr

DOHCLINE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o fitillerle ilgili bişey değil.. elektronik karttan kaynaklanıyor.. ya cam motorunda sorun var yada ayarında... eğer onlarda sorun yoksa elektronik kartta programsal bi sorun olabilir... cam ve merkezi kilit beynine baktır bence...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camı kaldıran kolun mekanizmasını kontrol ettilermi ... döşemeyi söküp iskelete baktılarmı baktılarsa sorunu nasıl çözemediler anlamadım:S

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o fitillerle ilgili bişey değil.. elektronik karttan kaynaklanıyor.. ya cam motorunda sorun var yada ayarında... eğer onlarda sorun yoksa elektronik kartta programsal bi sorun olabilir... cam ve merkezi kilit beynine baktır bence...

yAni.. krikoda sorun olsa sıkıştırsa cam kendiliğinden aşağıya inerdi.kartın konumlamayı yanlış yapması muhtemel. aküyü sök tak yapıp tekrerdan otomatik cam kaldırmayı kurmayı deneyin belki düzelir.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yAni.. krikoda sorun olsa sıkıştırsa cam kendiliğinden aşağıya inerdi.kartın konumlamayı yanlış yapması muhtemel. aküyü sök tak yapıp tekrerdan otomatik cam kaldırmayı kurmayı deneyin belki düzelir.

aküyü sök tak teyb kodu kaybolur unutmadan bende yazayım dedim bunu...eğer tabi sök tak yaparsan ... ayrıca bi sorun varsa camları tekrar tanıtman gerekebilir...

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon orjin teyp olmadığı için bende:eek:yazmayı unuttum :D o kod kayıpsa yada işlemin nasıl yapıldığı hakkında bilginiz yoksa sigorta kutusunda cama ait sigortaları da sökebilirsiniz.sonrasında camı açıp kapatma butonuna basın kapandıktan sonra 3 5 saniye içinde tık sesi gelir otomatik cam kaldırma aktif olur.her cam için ayrı ayrı yapmanız gerekir;)

pentan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camı kaldıran kolun mekanizmasını kontrol ettilermi ... döşemeyi söküp iskelete baktılarmı baktılarsa sorunu nasıl çözemediler anlamadım:S
:good::good::good:

benzer bir sorun bende de vardı.Fitil değişmeli dediler,cam motoru kaçırıyor dediler,hatta cam düğmeleri bozuk onlara baktır dediler.sorun camı kaldıran mekanizmadaki küçük bir puntonun atmasından kaynaklanıyormuş.25 ytlye halletti usta sağolsun.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim cam konuma göre ilerlemiyor. akım sensörü var, cam kapanınca haliyle akım yükselince anında duruyor maksimum konumda. yani bu akım sensörü bir nevi kapatma switch'i oluyor.

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ü 5 i beni,m için önemli değil zaten 0 aldım aracı aldıgımdan beri öyle götürüyorum adamlara onların yanında yapmıyo falan sürekli sürekli yapsa... ben götürdüğümde 15-20 dk içinde bana geri döndüler mekanızmaya baktıklarını zannetmıyorumm

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada yardımlarınız için sağolun arkadaşlar