Camlara film çektirmek yasak mı??

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptır bakalım en açığından hemşerim, sonuçlarını bizimle paylaşırsın. bizde ona göre karar veririz yaptırmaya :)
bu arada forumda lüleburgazdan birini görmek güzel.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu öss den kurtulup arabaya zaman ayırmaya başlasam bende direk gidip çektiricem. Bizim burda 3 arabadan 2 si filmli 2film liden 1 nin ön camıda filmli kimse birşey demiyor :D çok koyu olmadıktan sonra problem olmaz 2 numara ideal polis durdurursada artık medeni halinize göre arabayı eşim( ablam,annem vb) kullanıyor çok rahatsız ediyorlar onun için çektirdim yada bebeğim var güneşten korumak için çektirdim şeklinde pembe yalanlarla kurtarma ihtimaliniz var :D

Son düzenleme:

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu öss den kurtulup arabaya zaman ayırmaya başlasam bende direk gidip çektiricem. Bizim burda 3 arabadan 2 si filmli 2film liden 1 nin ön camıda filmli kimse birşey demiyor :D

Denk geldigin adama gre değişir..Genel uygulamaya girersen affetmezler en kötü filmi çizerler buda ayrı bi masraf çıkarır ;)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 defa çevrildim,ilkinde uyardılar. 2.de ceza kestiler,3. de bağladılar. Şu anki aracta da mevcut cam filmi. 2 numara sanırım.2 kez çevirdiler bununla da. 1.de birşey demedi,2.de cam flimi var bunda dedi,orjinal bu şekilde aldım galeriden dedim,iyi geç dedi.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana tavsiyem arka camı 2 numara yaptır geri kalan camlarına 1 numara çektir. Polis 1 numaraya bir şey demiyor. En azından şimdiye kadar benim başıma bir şey gelmedi.

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
perde serbest film yasak bıraz celiskili degil mi???

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Harun
Sonax'ın güvenlik filmleri
Onun Şeffaf olanları var
Onu tavsiye ederim
Ben kullanıyorum
Herhangi bir çevirmede bir şey olmadı

Sevgilerle

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bana istedini yapsınlar yakalayınca sökerim 15 dk sonra alırım 15 tlye bir film yepyeni çekerim :D

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım çektirdi bizzat en koyunun da koyusu :)muayenede sıkıntı olmadı ama polislerin insafına ve şansınıza kalmış,kimi yaptrır yıllarca dolaşır polis filan durdurmaz kimi yaptırır 2 günde bir polislerle uğraşır