Camlara film çektirmek yasak mı??

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
yok öle bi film çektirmicem amerikan film çektircem 200 tl falan tutuyor. Eee bu fiyatta düşündürüyor insanı.

çizilmezler o para zaten :D ya arkadaşlar bu cam filmi olayını büyütmeyin.filmin kendisi pahalı değil.sadece işçiliğe çok alıyorlar.ha elbette piyasada 1 numara cam filmi çeken firmalar var.onlar gerçek çizilmez cam filmidir.dışarda bi köşede dükkanda çektirdiklerinizin hepsi istanbuldan büyük rula halinde gelir.en ucuz filmlerdendir.

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence film aracın yakışanıdır, filmli araca daha bir içim yanıyor. arkadaşında dediği gibi geçen sene 6 ytl ye kelepir 2 numara filmi + cam sil aldım, kendim çektim çok ta memnunum vallah
isterse hemen sökerim:D

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bundan önceki aracım tempraydı ona kendim çekmiştim rulosunu 10 tl ye almış rulonun içinden özel spatulası falanda çıktı ama cam fitillerine içine sokamadım öle çektim yaz gelene kadar gezdim ee yazın arka camlar açılınca film oldu pert. kapının konsolu açmam gerekiyordu uuraşmadım. benim işçiliğim ne kadar olur zaten film hava da yapmıştım arka camlar açılınca söktüm attım
ama buna öle bişi istemiyorum ziebart ta ömür boyu garantili film çekiliyormuş die duydum orda çektiricem kıycam bi kere paraya bi daha ömürlük olur hem güzelde olur...

utku3319

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açık renk yaptır içi görünecek kadar.

Jonturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabaya 2 numara çektirdim, orta koyulukta. en ideali bence 2 numara. kime sorduysam polisler bizim burda karışmıyorlar dedi, hatta 2 3 polis tanıdığa da sordum biz karışmıyoz dediler ama büyük şehirlerde ne derler bilemem dedi.

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dier şehirleri bilmiorm ama antalyada çok koyu olmamakla cam filmi hafif kusur olarak belirlenip araç muayneden geçio... böle bi durumda ceza yazmakta mümkün olmuyacaktır...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
siteye ana baslık açın film çektirmek isteyenler diye:D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
zaten filmle kızılaya girmek baya yürek isteyen bi durum girersende soldan kapatıp gidicenD

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çektirdiğim gün Arabayı Babama Teslim Etmeye Giderken Durdurdu...Ehliyette Yok Zaten 10. Ayı Beklıyorum Yanlara 1 numara arkaya 2 numara cektırıcem...zaten topu 10 tl ıstedığı kadar cizik atsın arkasından gene çekerim...:D