Carbon Clean fiyatı nedir ve nerede yaptırabilirim?

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar..!Carbon clean yaptırmak ıstıyorum..istanbul şişlide ıkamet etmekteyım..bu işi gercekten iyi yapan bir yer veya usta var mı bildiğiniz?

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunları okudum üstat! burada nerede yapılacagını ılgılı bı yer bulamadım..istanbuldanım...ıstanbulda bıldıgınız yer ve usta var mı?ve ortalama kaç'a yaptırırım..bunu sormustum aslında =)

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar carbon clean yaptıran hiç yok mu?önerilerinizi bekliyorum..!=)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu carbonu bende mrk ediyorum. forumlari bende okudum ama. bazisi iyi diyor bazisi gerkesi diyor. gerçekten bende çok kararsizim.. çekişte felan acaba hissedilecek kadar bir gelişme olur mu..

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahı ben hıc yaptırmadım arkadaşım..ama kurum temızleme yanı carbon clean hıc yapılmadı ve butun servısler ve tamırcıler yapılması gerek dıyor ve cok ıyı gelıcegını soyluyor..cekısınde guclenme ve yakıtında azalma olucagını soyluyor..bogulma fılanda hıc olmaz dıyor..bende yer bulmaya calısıyorum..ıyı bı usta yada..bakalım suan daha hıc kımse bır yer ısmı söylemedı..beklıyoruz ustad=)

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel...:)

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dolapdere liderler otomativ'de carbon clean işlemini yaptırdım..(bir şişe ilaç koydular ve kullandılar sonuna kadar)sonrasında cevreyoluna cıktım bıraz yuksek devır gezdim..ve gercekten bayağı bayağı fark ettim!araba çok rahatladı boğulma istop etme,gazı geç yeme gibi bir sorunu yok ŞİMDİLİK..işlemi 65 YTL' ye yaptırdım..BU ARADA SÖYLEMEK İSTEĞİM BİŞEY VAR! citroen servisi 170 wolswagen 165 alibeyköydeki reno servisi 140 ytl dedi..bu yaptırdığım yeri tesadüfen buldum önünden geçerken..!Ford liderler otomotiv yeri dolapdere'den elmadağına çıkarken yolun hemen üzerinde! SKYEYE arkadaş'a teşekkür ediyorum yinede! :)