carbon clean yaptırdım

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 tdci fiestaya bugün carbon clean yaptırdım. 123binde araç.. ben hiç bişiy anlamadım ortalama 40dk sürdü.. usta aracın motoru temizmiş ondan bişiy farketmemişsindir dedi.. valla hiç bişiy anlamadım.. yorumlarınızı bekliyorum herkese hayırlı aksamlar.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabir-i caizse gözle görülür bi iyileşme olacağı söylenmiyor zaten,bariz performans artışı gözlenemez diye biliyorum..yağ değişimi yaparsınız da araç hafif canlanır ya,o hesap. ..

army6rr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk zamanlar anlaşılır bir fark olmuyor
daha sonra arac biraz daha atak gidiyor ve yakıt tüketimi azalıyor benim izlenimlerim böyle..

isomer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Carbon Clean, bir makine ve temizleme kimyasallarından oluşan bir sistemdir. Carbon Clean makinesinin deposuna 4 silindirli motorlar için bir şişe, 6 silindirli motorlar için bir buçuk şişe temizlik maddesi konulur. Daha sonra, deponun içindeki işarete kadar benzin (Benzinli motorlar için) eklenir. Otomobilin yakıt deposuyla ilişkisini kesmek amacıyla, yakıt kütüğüne bağlı olan benzin girişini ve çıkışını sağlayan borular birbirine bağlanır. Daha sonra makinenin hortumları buralara monte ediyir. Böylece makinenin deposu, otomobilin benzin deposu haline gelir. Hazırlanan karışım bitene kadar -ki bu yaklaşık 30-45 dakika sürer-, motor rölanti devirde çalıştırılır. Arada bir gaza basılarak sökülen kurumun egzozdan atılması sağlanır. Carbon Clean temizlik kimyasallarının en büyük özelliği, yanıcı olmamalarıdır. Bu nedenle motor parçalarına hiçbir yan etkisi bulunmaz. [/FONT]
yani anlıcan kardeşim bu nedenle yaptırdıgın iyi olmuş çevreye faydası yakıt tasarrufu artan motor perfonmansı ve motordaki bir çok sarsılmaları engeller . bende yaptırdım ben farkı hissettim çok abartılı degil ama güzel saygılarımla bilgilendirme aamaçlı yazdım umarım faydalı olmuştur

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
1.4 tdci fiestaya bugün carbon clean yaptırdım. 123binde araç.. ben hiç bişiy anlamadım ortalama 40dk sürdü.. usta aracın motoru temizmiş ondan bişiy farketmemişsindir dedi.. valla hiç bişiy anlamadım.. yorumlarınızı bekliyorum herkese hayırlı aksamlar.

Hayırdır üstad yanlış hatırlamıyorsam vectrayı satmıştınız ve bi daha da opel e tövbe etmiştiniz.:)
Yine dayanamayıp opel mi aldınız yoksa.:D

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
kesinlikle faydası var ilerki günlerde göreceksiniz ben her zaman yapıyorum carbon clean herkes çok memnun ama orjinal ilaçmı kullandınız beyaz şişe mavi yazıyla yazacak carbon clean

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clean yazmıyodu yanlış hatırlamıyosam württh diye bişiy yazıyodu... yalnız ustam internetten biraz araştırdım herkes kontağı çevirince allah allah bu benim arabam felan diye yazmış.. valla ben hiç bi fark göremedim.. bir şişe katkı bir o kadar da mazot koydular zaten 40 dakikadada bitti. araç istop etti sonra ama dediğiniz gibi katkı maddesinin kalitesidir o zaman ben bişiy fark etmediğime göre

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Motor çok temizdir :D
Veya sizden önceki sahibin yeni yaptırmış olabilir.