carbon clean

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
ben astra aracıma yaptırmıştım ve yaptırdığımda araç 160 bin kusurlarda geziyordu.aynı gun enjektörleri,egr,boğaz kelebeği gbi butun birbirine endeksli aksamları temizlettim bujileri değiştirdim.filtreleri değiştirdim.araç roket gibi oldu tabiri caizse.ben şahsi kanaatimce tavsie ederim nası eskiden soba borularından kurum temizliyorsak aynı onun gibi düşünün yapılması gerekli ve faydalı arada katkı atın depo ya ama kalite olanın dan würt gibi farkı anlayın bor u ben tavsiye ederim seste özellikle iyi bir sonuç veriyor.

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Yetkili servis 100 TL dedi sanayideki ustalar 70 TL

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlariniz icin tesekkurler arkadaslar. carbon clean yaptircam. yaptirdiktan sonra sonuclari burada paylasirim :good:

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2 sene önce yaptırmıştım etkisini kesinlikle hissetmiştim. arkadaşların dediği gibi egr ve kelebek vs temizlenirse çok faydalı olur.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu dışı ama karşılaştığım durumu yazmak istedim
Ben geçenlerde özel servise gitmiştim hem balatalara baktırmak hemde boğazı temizletmek için.Adam boğazı temizleyip yerine monte ederken dedim bu egr lerde temizleyonumuş diye,
adam egr de bi sıkıntı var mı dedi
bende hayır dedim
Bunlar temizlenmez,bozuldu mu yenisi takılır demezmi,ben temizleniyor bunlar diye idda etttim,o da bana herkesin dediğine inanma dedi,
Ben bu kişinin işi bilmediği düşündüm,burda ve başka sitelerde o kadar çok egr temizleniyorki...

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
Konu dışı ama karşılaştığım durumu yazmak istedim
Ben geçenlerde özel servise gitmiştim hem balatalara baktırmak hemde boğazı temizletmek için.Adam boğazı temizleyip yerine monte ederken dedim bu egr lerde temizleyonumuş diye,
adam egr de bi sıkıntı var mı dedi
bende hayır dedim
Bunlar temizlenmez,bozuldu mu yenisi takılır demezmi,ben temizleniyor bunlar diye idda etttim,o da bana herkesin dediğine inanma dedi,
Ben bu kişinin işi bilmediği düşündüm,burda ve başka sitelerde o kadar çok egr temizleniyorki...
temizlenmez olurmu adamlar söküyor kimyasal ilaçla yıkıyor ediyor takıyor yerine gayette güzel oluyor

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu servise gitmeyeyim artık adamın herhalde iş yapası yoktu:D,zaten maşşallah rutin bi kaç bakım dışında servis yüzü görmüyoz:)

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben würth'ün carbon clean kimyasalını aldım ve 1 depo yakıtıma karıştırdım. Araba eskisinden daha farklı. Psikolojik mi bilmiyorum ama. Depoya karıştırma olayını da kendim uydurmadım:) Sitesinde yazıyor. Hem CC cihazlarında hem de direk depoya karıştırılarak kullanılabiliyomuş. CC peşinde koşmak istemiyorsanız bir denenebilir :)

Not: Carbon clean kimyasalı olmayabilir sadece enjektör temizleyici olabilir araştırıyorum :)

Son düzenleme: