castrol yada mobil s hangisi

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba. bende 1.4 16 v benzinli corsa c var.yağ seçiminde tercihte zorlandım.ikiside güçlü firma ama yorumlardan okudugum kadarıyla dizel olanlar genelde castrol kullanıyor. benzinli olan araçlar ise mobil tercih ediyor. bu magnetech teki yapışkan moleküller ilerde sorun yapar diyenlerde var. son yorumlarınızı bekliyorum.
benim araca castrol magnatech 10w-40 veya
mobil super s 10w-40 uyuyor. HANGİSİ DERSİNİZ?
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu bir yerde renkler ve zevkler konusu gibi bir şey.
Her ikisinde kullana bilirsin ,tercihine bağlı konu ile ilki anket bölümü dahil forumda arama yaparsan geniş bilgiye sahip olabilirsin. Tecih durumu düşünülürse şahsi fikrim mobil s veya mobil 1 ağır basar.
Sık,sık yağ markası değiştirmek opele pek yaramıyor,devamlı olarak ayni marklayı kullanmanda fayda var.Aksi yağ yakımını arttıracaktır .;)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste mobil s koy demişlerdi bana.. ama güya yağ satan bi adam bizim arkadaşa yağların hepsi aynı rafineriden çıkıyo tek şey isim demiş.. yani mobilin pahalı olmasının sebebi ismi imiş..
ama yinede insan mobil alıp koymak istiyo :D ben geçen delphi koymuştum fiyatı bayağ uygundu.. filtre artı yağ 40 ytl.. gerçi 6 ay önce falan.. şimdide ya paraya kıyıp mobil s alcam yada delphi..

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TR'de benzin için evet geçerli o durum hepsi aynı rafineriden çıkıyor markalar bir miktar kendilerine göre kimyasal ekliyor. Ama yağ olayında öyle birşey yok kesin elindeki dandik yağları satmak için söylemiştir.

dalkiranm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mobil herzaman tek gecerim