Cayina Prezervatif Düstü :)

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eger Alanya, Antalya civarinda iseniz ve bir otelde kaliyorsaniz
dikkat edin cayinizi icerken bardaginizin icine “Prezelvatif” dusebilir. :)))

Ayni binada bulunan ve 3. katta Alman sevgilisi ile birlikte oturan bir Turk tarafindan atildigi anlasilan prezervatif, kahve isletmecisinin tepkisine yol acti. Olay yerine gelen polis, Turk vatandasini ve Alman sevgilisini goz altina aldi.

Antalya’nin Alanya Ilcesi’nde,
kahvede keyif cayi icen bir vatandasin bardagina prezervatif dustu.:))

Prezervatifin, ayni binanin 3. katinda Alman sevgilisi ile oturan bir Turk vatandasinin dairesinden atildigi anlasildi. Sinirlenen ve kapiya dayanan kahve isletmecisi Ziya Yardibi, olayi soyle anlati:

“Disarida masada cay icin bir musterim birden bagirmaya basladi. Gidip baktigimda bardaginda prezervatif vardi. Musteri tam bardagi agzina gotururken, icine prezervatif dusmus. Bu olaya sinirlenen musterim kalkip gitti ama bu isin pesini birakmadik. Hemen arastirdik ve o bolumde sadece 3. katta bir Alman’la birlikte yasayan Turk genci vardi. Prezervatifin onlar tarafindan atildigini anladik. Cok sinirlendim, kapilarina dayandim ama kapiyi acmadilar. Bunun uzerine polis cagirdim. Polis, Turk ve Alman sevgiliyi goz altina aldi. Karakolda gittigimizde, adli islemlerin uzun surecegini bildigim icin davadan vazgectim. Bunun uzerine polis de gencleri serbest birakmis” dedi.

Olayi “Igrenc” olarak nitelendiren Ziya Yardibi, disarida masalarin bulundugu yerin ustune tente yaptiracagini ve bir daha boyle kotu bir olayla karsilasmak istemedigini soyledi.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eeheuheuehuehuehuh yediklerimize içtiklerimize dikkat edelm derken bunu kastediyolar heraldee....

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bide okeymasasına inek düşmüştü biyerdede :)

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gazete küpürünüde buldum
hehehehe
oha20yago2.jpg
http://img254.imageshack.us/img254/1182/oha20yago2.jpg

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ziya yardibi. Adamın talihi doğuştan kapalıymış. ad soyada baksanıza ne kötü :)

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiye burası balkonda otururken ölüyosun ,aşşada ...rmli çay içmişin az değil yani.