CD 500 Navi İle İlgili ???

• Konuyu başlatan 41-kamer-18
  • Başlangıç tarihi
4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
İyigünler Herkeze 2010 Astra j kasa aracımızda cd 500 navi bulunmakdadır. yalnız merak ettiğim ve denediğim birşey var geçen acaba vcd oynatırmı diye bi vcd takdım yalnız cd yi okumadı acaba cd 500 ün böyle bir özellikleri varmı.. Klip vcd türü şeyler oynatabilirmi ne tür şeyler oynatıyor yada mp3 mü sadece :S veya klip vcd okuması icin neler yapabilirz nasıl yapabilirz önerileriniz ve bilgileriniz icin teşekkürler şimdiden.

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kaç kişide astra j varda cevaplasın :D ama insigniadaki cd800'de böyle bi özellik var diye hatırlıyorum

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
insigniadaki dvd 800 kanka onda var da cd 500 de varmı merak ediyorum bulamadım nettede.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deniyemedik ki bi kanka :D flasha at farklı türlü klipler dene bir .avi .mp4 vs :D

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
üşeniyorum onada kanka bilen varsa söylesin de ona göre dönüştürürüz :)

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmlar kısmetse bende alıcam buara yeni kasadan siparişi verdik yalnız senin denediğin seyi ben alırken sordum oynatmyr dediler sadece mp3 gibi bi format birde navi var dediler onun yerine normal bilgi ekranlısını alın orjinal oraya uyumlu dvd,divx,vcd,navi olan bi ekranlı bişiler takıcaklar opelin kendi servisinde arabayı teslim etemeden once ona gore ekran değişcek fln. ben öle yaptm detaylı bilgi istersen ankara reis ope bu dediğim uygulamayı yapan tel acıp detaylı bilgi alabilrsin.

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
Hmm bilgi İçin Çok teşekkürler sağolun

vnyvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Syn Tfnsr

Mart ayinda bu yorumu yapmissiniz,acaba almiş olduğunuz cd500 yerine daha kapsamli olan opelin servisde taktigi üründen memnun kalabildinizmi,bende sordum gerivitese takildiginda arkayi ekranda gösterme özeliiğide var dediler bana,ayrica bluetooth özelliğide var demişlerdi,bende ocak veya şubat 2011 de almayi planliyorum şimdiden bilgileriniz için teşekkür ederim.