Cd Changer yardım!

pamu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2001 astra editionum var bunun torpidosunda 4 lü cd changer var ama ancak orjinal cd yi okuyor yazma track cd koyduğumda hata veriyor ve no disc diyor herkesin ki aynı mı yoksa bunda sorun mu var? aynı sistemi kullanan arkadaşlar bir cevap yazabilir mi?

dirent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi yaptiginiz track cd'leri yazdirirken max kalite boş cd ve minumum hizda yazdirin. bilgisyarda okur ama aracta okumaz.

kamil akdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada cd seçiyor. Yalıcak en düşük hızda yaz daha önemlisi kalite cd kullan. Phllips teflon cd kullanırsan kesin sorunu halledersin. :alkis:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende de aynı sorun var. bende 2 haftadır yana döne teflon cd arıyorum ama benim sanstan kimsede kalmamıs gelecekmiş :S:S:S

dirent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teflon cd ne yaw? teflon tava benim bildigim. (makara olsun diye yazmadım.)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ya arkdaşlar benm arabanında mp 3 bozuldu. kimi cd leri hiç okumuyıor kimi cd lelerin ilk 30-40 saniyesini okuyor acaba bu sorun Pamu arkadaşımla aynı mı telfon cd ya da orjinal cd koysam okur mu?

kamil akdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
phlips teflon cd kullanacaksın sorunun kesin çözülecek garanti veriyorum.:alkis:

pamu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün teflon cd'yle bir track yaptım yine okumadı dostum ya uyuz oldum hani çıkarıp kıırcam ama orjinallik takıntım var... cd yi bıraktığım changer bölümünü görmüyor.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün teflon cd'yle bir track yaptım yine okumadı dostum ya uyuz oldum hani çıkarıp kıırcam ama orjinallik takıntım var... cd yi bıraktığım changer bölümünü görmüyor.

madem orjinallik takıntın var o zaman orjinal müzik cd si alıver :D :D :) :)